Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Nová šance pro ještě více psů v nouzi

Už 10 let pomáháme psům (za)žít lepší život. A vy jste na té cestě s námi! Jsme soukromý útulek a nečerpáme žádné dotace od státu.Chod útulku financujeme především z darů od vás. Každé vaší pomoci si nesmírně vážíme, letos snad ještě víc než dřív. A jako díky za vaši podporu vám chceme také něco dát.

vybíráme od 22.10.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nová šance pro ještě více psů v nouzi
Každý rok projde naším útulkem asi 200 psů. Až na pár útulkových stálic najdou nový milující domov. Než se tak ale stane, musíme se o ně postarat my. Někteří potřebují “jen” dostat něco do žaludku a zachumlat se v pelechu, jiní vyžadují náročné veterinární ošetření nebo zapracovat na chování. A pro některé je potřeba rozjet záchrannou akci. To všechno je náročné a stojí nemalé peníze. Ale dnes a denně vidíme, že to má smysl. Bez vaší finanční pomoci bychom to však nikdy nezvládli.

Svoje díky chceme vyjádřit nejen slovy, ale chceme vám udělat i radost. Začíná to už pomalu být tradice, že místo dárkových certifikátů vám jako poděkování za vaše příspěvky pošleme dárek, který vám bude každý den připomínat, že jste pomohli psům v nouzi k lepšímu životu. A zrovna letos díky nim nakouknete i k nám do útulku a zjistíte, jak se u nás psi mají a co na to říkají (a to je někdy vážně něco!).

Máme pro vás nachystané:
  • krásné stolní týdenní kalendář velikosti A5 na křídovém papíře za 350,- nebo více.
  • luxusní nástěnný měsíční kalendář velikosti A3 za váš dar 450,- nebo více.
  • úžasné týdenní diáře v koženkových deskách za 650,- nebo více
Když budete chtít přispět na pomoc psům vyšší částkou, za kterou byste měli dostat více darů, nemusíte částku rozdělovat a posílat po částech, abyste od nás dostali, co si přejete. Pošlete klidně částku naráz a jen nám do poznámky napište, o jaké dárky máte zájem. Rádi vám uděláme radost.

S kalendáři na skok do útulku
Letošní rok je pro nás obzvlášť výjimečný. Slavíme totiž 10 let útulku. To znamená 10 let vaší podpory. Bez vás by útulek nebyl, čím je. Takže je jasné, že letos vám v kalendářích zkrátka musíme ukázat, co se děje v útulku, jak to tu vidí a co zažívají naši svěřenci. A věřte nám, někdy jsou to vážně perly!
Kalendáře máme opět ve 2 provedeních - stolní a nástěnný.

Stolní kalendář
Stolní týdenní kalendář ve velikosti A5 na kvalitním lesklém papíře, aby se vyjímal na stole po celý rok. Jako poděkování vám ho zašleme za dar 350 Kč a více. My za tyto peníze zařídíme jednomu psu kompletní vstupní prohlídku.


Nástěnný kalendář
Nástěnný měsíční kalendář ve velikosti A3 na tvrdém lesklém papíře, který chce mít na zdi každý. Posíláme je jako poděkování za dar 450 Kč a více, který pokryje základní očkování pro jednoho psa.
Kalendáře začínáme odesílat od poloviny listopadu! Myslíme i na Vás na všechny, kteří posíláte dary už od září.

Diář na všechno důležité za očkování
V loňském roce jste byli nadšení z naší novinky - diářů. Takže bylo úplně jasné, že musíme vydat diáře i pro rok 2021. A protože jste si je letos chválili, řekli jsme si, že nebudeme opravovat, co funguje, a udělali jsme je úplně stejné. Znovu budou v krásných koženkových deskách v ikonické Dogpointí modři. Znovu ve formátu A5, na jedné straně s kalendáriem, na druhé s prostorem pro poznámky. A i v roce 2021 si svoje zápisky můžete oživit samolepkami, které jsou součástí diáře.  


Všechny dárky i do zahraničí
Pokud chcete poslat kterýkoli z dárků do zahraničí, kontaktujte nás prosím na info@dog-point.cz, ať si upřesníme všechny detaily.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

A je to tu! Už pro vás chystáme chartiativní kalendáře i diář pro rok 2021. Obrovskou motivací pro nás je, že se vám kalendáře líbí a dokonce s nimi dělate radost i dál, v podobě dárku pro vaše bližní a přátele.
Téma roku 2021 navazuje in memoriam na pejska Alana a provedeme vás cestou za novým psím životem tak, jak ji mnoho ze psích bojovníků prožívá s námi v útulku.

A je to tu znova.

V loňském roce jsme díky vaší podpoře zvládli neuvěřitelné věci! Mohly se upravit rozvody vody, modernizovalo se vytápění vnitřních prostor útulku, mohli jsme rozšířit kapacitu útulku o dalších čtyři místa a kvalitně se postarat o desítky a desítky psů. Plán na dalších několik let se vlastně podařilo uskutečnit běhen jediného roku, což nám naprosto vyrazilo dech.

Jsme přesvědčeni, že příští rok spolu s vámi, změníme životy spoustě psů v nouzi.... Děkujeme!

Založení projektu

I když pejska nemám, rád pomůžu 👍❤️

Ondřej Kozák
800 Kč

Díky za to, co děláte :-)

Dana Fialová
1 000 Kč

Hlavně, ať se daří! Jste báječní, máte můj obdiv a já zas překrásný dárek :)

Šárka Šípová
650 Kč

Hodně štěstí do dalšího roku všem veselým ocáskům, mokrým čumáčkům a růžovým pacičkám. :)

Eva Linhartová
350 Kč

Jsem rád za to co děláte.
Děkuji

Stanislav Rajtmajer
1 500 Kč

:-)

Lucie Schovancová
350 Kč

Děkuji za to co děláte. :-)

Martina Morávková
1 500 Kč

Děkuji za Vaši práci a zlaté srdce. ♥

Mia

Vážím si toho, co pro pejsky děláte.

Hana Halfarová
350 Kč

Ať se Vám daří nacházet pejskům nový domov!

Helena Kašparová
3 000 Kč