Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Nová šance pro ještě více psů v nouzi

Denně pomáháme na cestě za lepším životem psům všech druhů i osudů. Jsme soukromý útulek bez dotací státu a zajistit chod útulku nám tak pomáhají především dary od vás - lidí z široké veřejnosti. Nesmírně si vaší pomoci vážíme a za to, že díky vám budeme moct pečovat o psy i v příštím roce, vám chceme poděkovat.

vybíráme od 22.10.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nová šance pro ještě více psů v nouzi

Každý rok se v našem útulku postaráme přibližně o 200 psů. Každý z psů je jiný a potřebuje něco jiného. Pro některé je potřeba uspořádat doslova záchrannou akci, někteří potřebují zahojit rány na těle i na duši a někteří zkrátka z nějakého důvodu přišli o domov a teď čekají na nový. My jim všem musíme zajistit odpovídající zázemí a péči. Někdy to není zrovna jednoduché a stojí to nemalé peníze, ale má to smysl. Bez vaší finanční pomoci bychom to však nikdy nezvládli.

Neumíme slovy vyjádřit, jak jsme vám za tuto pomoc vděční, proto vám chceme svoje díky vyjádřit jinak. Letos vám opět místo dárkových certifikátů pošleme jako poděkování za vaše příspěvky dárek, který vám bude každý den připomínat, že jste pomohli psům v nouzi k lepšímu životu. 
A tentokrát pro vás máme nachystané:

  • krásné týdenní diáře v koženkových deskách za 300,- nebo více
Pokud by vás potěšilo více věcí, není problém částky posčítat a zaslat jako jeden vyšší dar, kde můžete v poznámce uvést vaše preference.

Diář na všechno důležité za očkování
Na naší letošní novince - diářích - jsme si dali záležet. Jsou v krásných koženkových deskách v Dogpointí modré. Mají týdenní rozvrh, kdy na jedné straně je kalendárium a na druhé prostor pro všechny důležité zápisky, ve velikosti A5. Navíc je k nim i arch samolepek, které oživí vaše záznamy. A jako malý detail pro radost je pes, který s vámi bude kráčet po spodním okraji diáře po celý rok. 

Všechny dárky i do zahraničí
Pokud chcete poslat kterýkoli z dárků do zahraničí, kontaktujte nás prosím na info@dog-point.cz, ať si upřesníme všechny detaily.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

A je to tu znova.

V loňském roce jsme díky vaší podpoře zvládli neuvěřitelné věci! Mohly se upravit rozvody vody, modernizovalo se vytápění vnitřních prostor útulku, mohli jsme rozšířit kapacitu útulku o dalších čtyři místa a kvalitně se postarat o desítky a desítky psů. Plán na dalších několik let se vlastně podařilo uskutečnit běhen jediného roku, což nám naprosto vyrazilo dech.

Jsme přesvědčeni, že příští rok spolu s vámi, změníme životy spoustě psů v nouzi.... Děkujeme!

Založení projektu

Snad i malá částka pomůže, hodně štěstí!

Anna Drábková
275 Kč

Eliško jste úžasná obdivuji vas

Marcels Benešova
350 Kč

nechci být zoobrazena

Pavla Hašková

Gandalf všechny zdraví :)

Lenka Vataščinová
300 Kč

Čertíkovi :-)

Simona Rinkova
300 Kč

Není to moc, ale alespoň trošku. Děkujeme za péči, kterou u vás opuštěná zvířátka mají.

Lucie Šiková

Je krásné co pro pejsky děláte a máte můj obdiv:-)

Petra Krupičková

Pro hafany :)

Lukáš Hergesell
333 Kč

Pro pejsky

Denisa Semrádová
500 Kč

Díky za to, co pro pejsky děláte! <3

Jana Toralová
300 Kč