Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Nová šance pro ještě více psů v nouzi

Denně pomáháme na cestě za lepším životem psům všech druhů i osudů. Jsme soukromý útulek bez dotací státu a zajistit chod útulku nám tak pomáhají především dary od vás - lidí z široké veřejnosti. Nesmírně si vaší pomoci vážíme a za to, že díky vám budeme moct pečovat o psy i v příštím roce, vám chceme poděkovat.

vybíráme od 22.10.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Nová šance pro ještě více psů v nouzi

Každý rok se v našem útulku postaráme přibližně o 200 psů. Každý z psů je jiný a potřebuje něco jiného. Pro některé je potřeba uspořádat doslova záchrannou akci, někteří potřebují zahojit rány na těle i na duši a někteří zkrátka z nějakého důvodu přišli o domov a teď čekají na nový. My jim všem musíme zajistit odpovídající zázemí a péči. Někdy to není zrovna jednoduché a stojí to nemalé peníze, ale má to smysl. Bez vaší finanční pomoci bychom to však nikdy nezvládli.

Neumíme slovy vyjádřit, jak jsme vám za tuto pomoc vděční, proto vám chceme svoje díky vyjádřit jinak. Letos vám opět místo dárkových certifikátů pošleme jako poděkování za vaše příspěvky dárek, který vám bude každý den připomínat, že jste pomohli psům v nouzi k lepšímu životu. 
A tentokrát pro vás máme nachystaných hned několik dárků:

  • krásné týdenní diáře v koženkových deskách
  • nástěnné měsíční kalendáře
  • týdenní stolní kalendáře
  • dárkové balíčky pro vás nebo vaše blízké
Diář na všechno důležité za očkování
Na naší letošní novince - diářích - jsme si dali záležet. Jsou v krásných koženkových deskách v Dogpointí modré. Mají týdenní rozvrh, kdy na jedné straně je kalendárium a na druhé prostor pro všechny důležité zápisky, ve velikosti A5. Navíc je k nim i arch samolepek, které oživí vaše záznamy. A jako malý detail pro radost je pes, který s vámi bude kráčet po spodním okraji diáře po celý rok. 
Diáře vám pošleme za dar 550 Kč a více, za který zvládneme kompletně naočkovat a očipovat jednoho psa

Kalendáře s velkým odhalením za vstupní prohlídku pro psa
Tradičně jsme pro vás připravili i kalendáře. A tentokrát se náš výzkumný tým zaměřil na skoro existenční otázku - co si vlastně ti psi myslí, co se jim honí v hlavě. A výsledky průzkumu jsou překvapující! Život očima psů je vskutku unikátní. Některé myšlenky jsou přímo přelomové! Už je znáte?

Kalendáře jsme opět připravili ve 2 verzích:

  • Stolní týdenní kalendář ve velikosti A5 na kvalitním lesklém papíře, aby dělal parádu na stole po celý rok. Jako poděkování vám ho zašleme za dar 250 Kč a více. My za tyto peníze zařídíme jednomu psu kompletní vstupní prohlídku.
  • Nástěnný měsíční kalendář ve velikosti A3 na tvrdém lesklém papíře, který se na zdi krásně vyjímá. Posíláme je jako poděkování za dar 350 Kč a více, který pokryje základní očkování pro jednoho psa.

Dárkový balíček pro radost
Lámete si hlavu s dárky pro své blízké? Přispějte jejich jménem na pomoc psům v nouzi a my jim za to pošleme krásný dárkový balíček. To jsou 2 dobré skutky v jednom :)
Připravili jsme pro vás a vaše blízké rovnou 2 druhy dárkových balíčků
  • balíček s diářem, originálním náramkem z paracordu a Dogpointím přívěskem na klíče
  • balíček se stolním kalendářem, originálním náramkem z paracordu  a Dogpointém přívěskem na klíče

Balíček se stolním kalendářem vám připravíme za dar pro naše pejsky v hodnotě 700 Kč a vyšší. Balíček  s diářem pak za dar 1 000 Kč a více. Každý balíček zaplatí maso pro jednoho útulkového pejska na celý měsíc!
Do poznámky nám nezapomeňte napsat, kterou z variant balíčku si přejete a hlavně adresu toho, komu máme balíček poslat.

Všechny dárky i do zahraničí
Pokud chcete poslat kterýkoli z dárků do zahraničí, kontaktujte nás prosím na info@dog-point.cz, ať si upřesníme všechny detaily.

První kalendáře a diáře začneme rozesílat v druhé polovině listopadu. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

A je to tu znova.

V loňském roce jsme díky vaší podpoře zvládli neuvěřitelné věci! Mohly se upravit rozvody vody, modernizovalo se vytápění vnitřních prostor útulku, mohli jsme rozšířit kapacitu útulku o dalších čtyři místa a kvalitně se postarat o desítky a desítky psů. Plán na dalších několik let se vlastně podařilo uskutečnit běhen jediného roku, což nám naprosto vyrazilo dech.

Jsme přesvědčeni, že příští rok spolu s vámi, změníme životy spoustě psů v nouzi.... Děkujeme!

Založení projektu

Díky moc
Dana Balcarová
5 000 Kč
Děláte skvělou věc, ať se vám daří :)
Dárce
1 100 Kč
Pro pejsky
IVA Přikrylová
350 Kč
Pro pejsky
IVA Přikrylová
250 Kč
Vážím si Vaší práce a posílám pro pejsky vánoční dárek od Samíka - Spejbla von Dogpoint
1 000 Kč
Děkuju za pejsky.
Marcela Zahradilová
700 Kč
Děkuji!
Anna Havlíčková
Hodně šťastných pejsků!
Irena Mrázková
Jako každý rok se nemůžu dočkat nástěnného kalendáře! Vždy si ho rozbalíme pod stromečkem a potom nám celý rok zdobí kuchyni. Je vždy krásný a já se na něj ráda s úsměvem denně koukám :)
Michaela Novotná
350 Kč
Skvělý projekt, děkuji za tuto možnost! Kalendáře od Vás mi zpříjemňují den v práci už několikátým rokem :)
Marta Cigánková
250 Kč