Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Nová šance pro ještě více psů v nouzi

Denně pomáháme na cestě za lepším životem psům všech možných druhů. Ale jsme soukromý útulek bez dotací státu, zajistit vše potřebné pro chod útulku nám tak pomáhají především dary od vás - lidí z široké veřejnosti. Nesmírně si vaší pomoci vážíme a za to, že díky vám budeme moct pečovat o psy i v příštím roce, vám chceme pořádně poděkovat.

vybíráme od 22.10.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Provoz útulku je náročná záležitost - akutní záchranné akce, péče o psy nemocné na těle i na duši, ale i o ty, kteří prostě přišli o páníčky a teď vyhlíží nové, zajištění prostor a dostatečného komfortu,... to všechno stojí nemalé peníze. Tohle bychom bez vaší finanční pomoci nikdy nezvládli. A neumíme ani vyjádřit, jak jsme vám za to vděční.

Proto jsme se rozhodli, že letos místo tradičních dárkových certifikátů, pošleme jako poděkování za vaše dary naše kalendáře, které vám budou každý den připomínat, že jste nějakému chlupáči pomohli k lepšímu životu.

Kalendář jako encyklopsedie

A letos nemáme jen tak obyčejné kalendáře - jsou to kalendářové encyklopsedie! Za minulý rok jsme totiž provedli důkladný průzkum všech možných psích druhů a ty jsme pečlivě popsali právě v naší encyklopsedii. Jestlipak víte, jak vypadá valizad, okous nebo psočník?

Poděkování za dary, které pomáhají

  • Za váš dar 200 Kč a více, zaplatíme třeba vstupní ošetření jednoho pejska v útulku, nebo podestýlku do kotců na celý týden. Vám za to pošleme týdenní stolní kalendář.
  • Za dar 350 Kč a více, pak pokryjeme nutná očkování pro jednoho pejska. Vám to bude připomínat celý rok velký měsíční nástěnný kalendář, který vám pošleme.
  • 550 Kč a víc nám zaplatí třeba maso pro jednoho průměrného psího jedlíka na celý měsíc! To vážně není málo. Pošleme vám proto obě verze kalendářů, ať máte pořádnou radost.
  • Chcete nám přispět ještě víc a zajistit tak třeba žrádlo na měsíc pro nejmíň 2 psy? To pokryjeme za dar ve výši alespoň 1 100 Kč. A protože bychom vás radostí nejradši umačkali, pošleme vám od každého kalendáře rovnou 2 kousky.

Zbyšek schvaluje :)

Na jaké kalendářové encyklopsedie se můžete těsit?

Nečekejte těžkou bichli, jsou tak akorát k vám na zeď, nebo na stůl :)
Máme pro vás připravený
  • Nástěnný měsíční kalendář ve velikosti A3, který je tištěný na tvrdém lesklém papíru, aby se na zdi hezky vyjímal.
  • Stolní týdenní kalendář odpovídá velikosti A5 a je taky na lesklém papíře, aby vám dělal na stole parádu.

Teď zrovna se kalendáře chystají v tiskárně. Budou hotové v průběhu listopadu, a potom je hned pošleme vám všem, díky kterým můžeme zachraňovat ohrožené psí druhy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Hezké Vánoce pejskům a všem co se o ně starají.
Olga Kubicová
550 Kč
Hodně štěstí na nové páníčky!
Ondřej Duka
1 100 Kč
Přeji Vám poklidné Vánoce a děkuji za vše co děláte 💗🐾🍀
Jiřina Kupcová
550 Kč
Krasne Vanoce Vasim sverencum i Vam a do noveho roku vsechno nejlepsi.
Lenka Tomsova
600 Kč
JSEM VELICE RÁDÁ,ŽE OKOLO NÁS JSOU DOBRÉ DUŠE,KTERÉ POMÁHAJÍ NAŠIM ČTYRNOHÝM PŘÁTELŮM V NOUZI. PŘEJI HODNĚ DOBRÝCH LIDÍ,KTEŘÍ VÁS BUDOU PODPOROVAT. DĚKUJI ZA VÁŠ PROJEKT. LUCKA :)
LUCIE VÁCLAVÍKOVÁ
200 Kč
Všem lidičkám a dobrovolníkům z Dogpointu přeji krásné Vánoce, bohatého Ježíška a hodně zdravíčka v novém roce. Chlupáčkům i naháčkům co nejkratší pobyt, hodně zdravíčka a lásky v nových domovech.
Zdenka Cibulová
Veselé Vánoce pejskům :)
Simona Bílková
200 Kč
Díky za super práci!
Kamila Beňušíková Angelovová
Ať se pejskům v zimě daří! :-)
Jirka a Pája
550 Kč
Dobrou chuť přejeme pejskům v útulku <3

Vendy & Kuba
Vendula Molinová
550 Kč