Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Kampaň #jsmeDR

Naše práce je závislá na podpoře čtenářů, jako jste vy. Jen díky svým čtenářům už devět let můžeme do hlavního proudu vnášet zásadní témata, která by v něm jinak chyběla. Svou podporou určujete naši sílu. Navíc za trvalý příkaz ve výši alespoň padesát korun měsíčně získáte automaticky právo účastnit se diskuzí pod našimi články.

Podpořte naši práci!

Zvažte prosím trvalý příspěvek podle vašich možností.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsem rádi, že vás tu máme...
 
 
Naše práce je závislá na podpoře čtenářů, jako jste vy. Jen díky svým čtenářům už devět let můžeme do hlavního proudu vnášet zásadní témata, která by v něm jinak chyběla. Snažíme se vracet úctu novinářské profesi. Svou práci máme rádi a dáváme jí vše. Pracujeme přitom ve skromných poměrech. Ale nemůžeme pracovat zadarmo.
 
Ještě nikdy přitom nebylo tak obtížné financovat poctivou novinářskou práci. Narozdíl od některých jiných médií nechceme zavádět platební bránu. Víme totiž, že pro někoho jsou i dvě stovky příliš velkým pravidelným výdajem. A my chceme takovým lidem zůstat dostupnou alternativou, aby jim tu nakonec nezbyly jen dezinformační weby nebo noviny vlastněné oligarchy. 
 
Jsme noviny, v nichž odjakživa zní hlas všech neprávem opomíjených. Nikdy jsme se nebáli konfrontovat ty nejmocnější. Bez vás jsme ale zranitelní. Svou podporou určujete naši sílu.
 
Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přidal jsem se k podpoře. Nezávislá média v této době potřebujeme více než kdy jindy.

Petr Nutil

Díky za Vaši práci!

Veronika Černá

není to moc (sám jedu po břiše) ale držím vám palce

Pavel Karous
500 Kč

Děláte práci, která je v Česku potřeba. A dobrá novinařina se zadarmo dělá těžko. Přeji hodně zdaru.

Ondřej Novák
200 Kč

Děkuji, že jste!

Radomíra Urbánková
1 000 Kč

Fandim všem v DR za snahu o nezávislost

Zdeněk Bittner
100 Kč

Přeji hodně úspěchů!

Marcela Leitner
100 Kč

DĚKUJI ! Děkuji za to, že se sametově perete za zdravý rozum. Děkuji za to, že se nedáte zastrašit. Děkuji za to, že se nedáte koupit. Děkuji za to, že snad bude líp.

Šárka Trubačová

-

Dárce

Vydržte !

Jiří Němčík
300 Kč