Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Kampaň #jsmeDR

Naše práce je závislá na podpoře čtenářů, jako jste vy. Jen díky svým čtenářům už devět let můžeme do hlavního proudu vnášet zásadní témata, která by v něm jinak chyběla. Svou podporou určujete naši sílu. Navíc za trvalý příkaz ve výši alespoň padesát korun měsíčně získáte automaticky právo účastnit se diskuzí pod našimi články.

Podpořte naši práci!

Zvažte prosím trvalý příspěvek podle vašich možností.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsem rádi, že vás tu máme...
 
 
Naše práce je závislá na podpoře čtenářů, jako jste vy. Jen díky svým čtenářům už devět let můžeme do hlavního proudu vnášet zásadní témata, která by v něm jinak chyběla. Snažíme se vracet úctu novinářské profesi. Svou práci máme rádi a dáváme jí vše. Pracujeme přitom ve skromných poměrech. Ale nemůžeme pracovat zadarmo.
 
Ještě nikdy přitom nebylo tak obtížné financovat poctivou novinářskou práci. Narozdíl od některých jiných médií nechceme zavádět platební bránu. Víme totiž, že pro někoho jsou i dvě stovky příliš velkým pravidelným výdajem. A my chceme takovým lidem zůstat dostupnou alternativou, aby jim tu nakonec nezbyly jen dezinformační weby nebo noviny vlastněné oligarchy. 
 
Jsme noviny, v nichž odjakživa zní hlas všech neprávem opomíjených. Nikdy jsme se nebáli konfrontovat ty nejmocnější. Bez vás jsme ale zranitelní. Svou podporou určujete naši sílu.
 
Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za inspirativní a někdy i provokativní čtení . Pokračujte

Michal Bureš
1 000 Kč

Pohled na společnost který by neměl chybět.

Radek Vykydal
150 Kč

Jsem vděčná, že skrze práci malých médií, jako jste vy, se dostanou do mainstreamu témata, jež pálí českou společnost, ale která z různých důvodů velká média sama nerozjíždějí. Hodně by mi chyběla i zahraniční rubrika - ne vždy sice souhlasím, ale zvláště u anglofonní sféry oceňuji, že se většina autorů s tématy seznamuje do hloubky a v rámci širšího kontextu dané země, což u nás stále vnímám spíš jako vzácnost.

Karolína Kašparová
500 Kč

Smrt práci zadarmo.

Veronika Dombrovská
2 000 Kč

ja dekuji.

Eliska Marvanova
150 Kč

Díky za vaši práci, která je, zejména v dnešní době, nesmírně důležiitá <3

Tomáš Krejza

Držím palce nezávislé žurnalistice a všem, kdo se snaží tuto nezávislost prosazovat.

Blanka Fišerová
1 500 Kč

Zajímalo by mě, jestli přispívá například i Petr Bittner. Prostě by mě to zajímalo.

Anežka Adamcová
500 Kč

Pokračujte v tom, co děláte, potřebujeme takové projekty jako tento.

Jaroslav Pospíchal
500 Kč

Přestože ne vždy souhlasím s hlavní ideovou linií redakce tohoto svobodného deníku, někdy příliš liberální, jindy zase mírně historicky nacionální, oceňuji, že dává svobodný prostor křesťanským sociálům nebo kulturně konzervativním regionalistům, ke kterým se sám řadím. Je třeba si vážit svobodných médií, které se nenechají oklamat povrchním mainstreamem.

David Unger