Skautská nadace Jaroslava Foglara


Filantropie a dobrovolnictví Děti, mládež, rodina

Jamboree 2019: jamoddíl Josefa Přibyla

Jamboree je setkání skautů z celého světa, které se koná každé 4 roky. To příští, které se koná v USA, bude velkolepé, a to i díky největšímu českému novodobému kontingentu. Jeho součástí je i náš jamoddíl. Jako účastník může jet každý jen jednou a účast na akci stojí každého z nás nemalé úsilí i náklady, proto budeme moc rádi, když zvážíte finanční podporu.

40 816 Kč
vybráno 82 % z 50 000 Kč

přispělo

80 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Jamboree je největší celosvětová skautská akce. Do Ameriky míří až 50 tisíc lidí z více než 200 zemí světa. 

Zažijeme věci, na které nikdy nezapomeneme, potkáme skauty z celého světa, poznáme nové kultury a získáme novou inspiraci a nový elán do celoroční a třeba i celoživotní skautské činnosti, do vychovávání sebevědomých a samostatných mladých lidí.

Z Česka pojede největší novodobá výprava: 5 stovek účastníků. 9 jamoddílů. Jedním z nich je i ten náš - pražský jamoddíl Josefa Přibyla. 36 nadšených kluků a holek od 14 do 17 let a 4 dospělí zodpovědní vedoucí. Cestu na Jamboree jsme si všichni vysnili a chceme jet co nejlépe připravení a co nejlépe reprezentovat Českou republiku, český skauting a Junáka - českého skauta.


Krom nadšení a píle se nám do finiše bude velmi hodit i jakýkoli váš finanční příspěvek. Účastnický poplatek za takovouto akci, doprava na ni a další náklady dohromady dávají velmi úctyhodnou sumu, kterou nikdo z nás nenosí po kapsách. Předem děkujeme všem podporovatelům za přiblížení velkého snu!


Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v druhé polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hezky si to užijte, hodně zážitků a nově navázanych přátelství.

Zdeňka Bezděková
1 000 Kč

Jamboree 2019

Eva Mládková