Elpida, o.p.s.


Senioři AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Elpida do domu

Jsme Elpida. Pomáháme seniorům zůstat samozřejmou, sebevědomou a respektovanou součástí naší společnosti. Provozujeme dvě vzdělávací a kulturní centra pro seniory a realizujeme dlouhodobé projekty na podporu aktivního života seniorů. Když jsme byli nuceni na jaře zavřít naše pobočky, vznikl u nás nový on-line projekt, Elpida do domu. Jde o vzdělávací a podpůrný program vedený zkušenými lektory a přístupný seniorům ze všech koutů republiky z bezpečí domova. I když se moc těšíme, až se zase na našich pobočkách s klienty opět sejdeme, uvědomujeme si, že ne každý má tu možnost. S vaší podporou budeme moci naši nabídku on-line kurzů rozšířit a dostat se tak k více seniorům i mimo Prahu a okolí.

Elpida do domu.

Pomozte nám vytvářet rozmanitý kulturní a vzdělávací program pro seniory, který se dostane i za hranice Prahy a okolí. Teď za nimi přijde Elpida až do domu - on-line v podobě rozmanitých kurzů, přednášek, workshopů i cvičení.
100 923 Kč

přispělo

77 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz


Elpida vede dvě vzdělávací a kulturní centra pro seniory Centrum Elpida na Praze 4 a Přístav 7 na Praze 7, ve kterých seniorům nabízí celoroční rozmanitý program, který je podporuje v samostatnosti a nezávislosti s cílem dodat jim sebevědomí. Senioři se tu pod křídly profesionálních a empatických lektorů nejen vzdělávají a chodí na kulturní akce, ale i pletou Ponožky od babičky nebo zpívají ve sboru. Zkrátka si užívají novou životní etapu naplno.
Chceme možnost zapojit se do programu Elpidy nabídnout více seniorům. I těm, kteří se na naše pobočky fyzicky dostavit nemohou. Pomáhejte s námi a podpořte naše lektory při tvorbě nového on-line obsahu."

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Vse nej!

Sasa Jany
1 000 Kč

Dobry vecer,zaujala me dnesni akce Leose Marese dobroden tak snad i tato castka trochu pomuze❤️

Ivana Rajtova
300 Kč

Elpidu navštěvují moji prarodiče, chtěla jsem přispět i dědečkům a babičkám, kteří si to nemohou dovolit.

Markéta Krásová

I když nemůžu darovat moc, tak aspoň něco. Tak ať si Ti dva mí vyvolení kurz užijí! ♥ Přeji krásné dny ♥

Zuzana xx