CZ / EN

Sociální družstvo Střecha


Životní prostředí Sociálně znevýhodněné skupiny

Sociální bistro Střecha jede dál!

Je to již více jak půl roku, co jsme na Žižkově otevřeli sociální podnik - veganské bistro a kavárnu, kde momentálně spolupracujeme a zaměstnáváme pět lidí se zkušeností s bezdomovectvím a/nebo po výkonu trestu. Rozhodli jsme se do toho jít naplno a od podzimu proto chceme rozjet cateringové služby se vším všudy, a tak vytvořit nová pracovní místa pro lidi znevýhodněné na pracovním trhu. Abychom se do toho ale mohli pustit již takhle krátce po otevření podniku, budeme potřebovat vaši pomoc. Jdete do toho s námi?

vybíráme od 1.10.2018

Sociální bistro Střecha jede dál!

Je to již více jak půl roku, co jsme na Žižkově otevřeli sociální podnik - veganské bistro a kavárnu, kde momentálně spolupracujeme a zaměstnáváme šest lidí se zkušeností s bezdomovectvím a/nebo po výkonu trestu. Rozhodli jsme se do toho jít naplno a od podzimu proto chceme rozjet cateringové služby se vším všudy, a tak vytvořit nová pracovní místa pro lidi znevýhodněné na pracovním trhu. Abychom se do toho ale mohli pustit již takhle krátce po otevření podniku, budeme potřebovat vaši pomoc. Jdete do toho s námi?
86 461 Kč

přispělo

126 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
I malý pravidelný měsíční příspěvek nám pomůže plánovat a rozšiřovat Střechu tak, aby se nás pod ní vešlo co nejvíce. Můžete samozřejmě přispět také jednorázově! Za darované peníze nakoupíme především vybavení potřebné pro catering, jako je ohřevná vana, stánek, lednice, gastro nádoby apod. Pravidelné příspěvky využijeme pro stabilizaci podniku a nových pracovních pozic.

Do budoucna plánujeme také stánkový prodej a otevření nového podniku. V tom bychom se starali hlavně o přípravy cateringů a stánků, také ale přemýšlíme nad rozjetím pekárny a cukrárny. Sociálně, družstevně, vegansky a dostupně! Všechny tyto plány se s vaší podporou naplní mnohem rychleji a díky rozvoji Sociálního družstva Střecha tak najdou práci další lidé bez domova a/nebo po výkonu trestu. Jdete do toho s námi? :)

A nezapomeňte se podívat na naši fb stránku --► https://www.facebook.com/SDStrecha/

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držte se :) Mňam.

Lajka
300 Kč

Pro Mariána!

Kateřina Hrnčířová
300 Kč

Hodně štěstí a díky, že jste.

Karolína Kašparová
1 000 Kč

Nejste sami .)

Petra Prokšanová
300 Kč

thank you for being there for underprivileged folks! fingers crossed that the cooperative survive these hard times

Dárce
500 Kč

Držte se! <3

Kristína Martišková
500 Kč

Drzim palce

Ivan
300 Kč

Hurá na to!

Dárce
300 Kč

Jsem z Havířova a až budu v Praze, moje první kroky povedou do Střechy, protože už se nemůžu dočkat až poprvé ochutnám váš smažák a nějaké další dobroty.

Irena Hronec
150 Kč

🍽👌

Honza Černý
1 000 Kč