Nadace Via


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Živá komunita: Sousedské kino Bio Bezdíkov

Byli jste už u nás v sousedském kině Bio Bezdíkov? Promítáme filmy, pořádáme filmový klub, různé besedy a setkání pro lidi ze Škvorce a okolí. O kino se staráme ve Spolku sousedů ve Škvorci s nadšením a dobrovolně, ale občas, jako právě teď, potřebujeme nakoupit pár věcí a moc bychom uvítali vaši finanční podporu. Pomůžete nám?

vybíráme od 27.8.2018

Přispějte na vybavení sloužící nám všem.

20 900 Kč
vybráno 84 % z 25 000 Kč

přispělo

39 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Děkujeme za důvěru, za to, že na akce chodíte a s radostí pro vás startujeme třetí sezónu. Za ty uplynulé dva roky se nám společně podařilo urazit pořádný kus cesty. Jen na našich 19 filmových představeních se sešlo více než 1100 sousedů, se kterými jsme si užili téměř 30 hodin zábavy i poučení. Kromě toho jsme pro vás uspořádali několik besed a setkání.

Navíc teď máme díky podpoře Nadace Via slušný základ zvukové techniky pro ozvučování našich představení. Protože se s námi ale nepotkáváte jen v kině ale i na koncertech, besedách a dalších kulturních akcích v našem městysi, ještě nám "pár" věcí chybí. 

Pár mikrofonů, nůžkový stan a obaly na audio. S tím teď potřebujeme pomoct.

Potřebovali bychom přikoupit pár mikrofonů, protože ty si musíme stále půjčovat a ne vždy to jde hladce. Také by se nám velice hodil nůžkový stan, aby nám při letním promítání nehrozilo, že nám zmokne technika. Stan bychom využili i jako zázemí pro naše ostatní akce, které jako spolek pro vás pořádáme. A v neposlední řadě nám chybí třeba i obaly na audio techniku, aby nám nezmokla a dlouho vydržela.
 
Věříme, že jsme vás za dobu, co se s námi potkáváte, přesvědčili o tom, že to myslíme vážně. Chceme, aby to ve Škvorci žilo, byli jsme na něj všichni hrdí a rádi se potkávali na společných akcích.
 

Pokud se vám líbí, co v Bio Bezdíkov děláme, pojďte do toho s námi a podpořte nás. 


Projekt byl podpořen Nadací Via v programu Živá komunita. Každou korunu, kterou darujete, nám Nadace Via zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

At to slape..

Radek Pechacek
3 000 Kč

Hodně štěstí v dalších projektech :)

Michal Hruška
1 000 Kč

Ať to jde!

Tomáš Roztočil
300 Kč

Díky za to, že jste :-)

Jana Fejfarová

Držíme palce!

Jiří Schindler
500 Kč

Kluci, děláte to dobře. Jen tak dál!

Mirka Linda
1 000 Kč

Hodne stesti!

Eduard Sterba

Děláte to báječne :-)
Díky za to

Martina Menouskova
1 000 Kč

Skvělý projekt, který funguje již téměř dva roky...

Zdeněk DOBOŠ
500 Kč

Biu Bezdíkov fandím, protože pomáhá dávat lidi dohromady a zlepšovat vztahy mezi nimi. Hodně štěstí!

Martina Rösslerová
500 Kč