Nadační fond Voříšek


Zvířata

Virtuální adopce

Chcete mít doma pejska ale nemůžete? Milujete psy, ale nemáte dostatek času nebo je vaše dítě alergické? A přesto chcete pomoci? Dobrý pocit můžete mít i z virtuální adopce. pomáháte pejskům, kteří jsou dlouhodobě nemocní, staří nebo nesocializovaní a hůře se jim proto hledá nový domov. Za tuhle pomoc Vám bude nejenom nadační fond Voříšek ale i samotní pejsci z útulku Voříšek neskonale vděčni. Moc děkujeme

vybíráme od 22.8.2018
26 050 Kč

přispělo

47 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Co je projekt Virtuální adopce?

Pokud si z nejrůznějších důvodů nemůžete osvojit pejska z útulku, ale rádi byste některému z našich svěřenců pomohli, je tu právě pro Vás projekt Virtuální adopce.

Tito pejskové jsou vážně nemocní, mají fyzické postižení nebo jsou příliš nedůvěřiví. O tyto pejsky se staráme my a Vy je můžete podpořit alespoň virtuálně.


 Je spousta lidí , kteří si z nejrůznějších důvodů domu pejska vzít nemůžou. Ať už z nedostatku času nebo nemají vhodné prostory a lidé, kteří mají alergii a přitom by rádi nějaké to zvíře chtěli. Řešením je tak zvaná adopce na dálku. Navštívíte náš útulek osobně nebo si na  internetových stránkách vyberete pejska,  kterého byste měli zájem adoptovat a tím mu pomoci důstojně dožít a nebo se o něj na dálku postarat do té doby, než mu najdeme nový domov. Na pejska přispíváte měsíční částkou, půl roku, rok nebo dva roky, záleží jen na Vás jak dlouho a jak jej podpoříte a na našich webových stránkách útulku Voříšek u fota Vámi vybraného pejska bude Vaše jméno, jméno strážného anděla. Pejskovi tak můžeme víc dopřát, co se týká krmiva, pamlsků nebo novým pelíškem, v zimních měsících dekou atd. Můžete to samozřejmě nakoupit sami a k pejskovi dovést a alespoň Vás uvítá a Vy mu to budete moci dát osobně a udělat mu radost třeba procházkou. Naši strážní andělé mají přednostní právo na venčení svého virtuálně adoptovaného pejska, jen je potřeba telefonická rezervace.

Pejsci ve virtuální adopci

Po kliknutí na následující odkaz se Vám zobrazí pejsci, kteří jsou aktuálně v projektu virtuální adopce.

Kliněte      ZDE.

Způsob podpory
Pokud se pro tuto podporu rozhodnete je pak již čistě na vás, jestli si zvolíte podporu jednorázovou, nebo dlouhodobou.

Certifikát

Na památku od nás obdržíte Certifikát virtuální adopce, na kterém bude uvedeno jméno virtuálního páníčka a zároveň pejska, kterého se rozhodnete podpořit.
   

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Alespon neco pro Ash "Eš",ktera si nas adoptovala jen na par dni,ale zapise se nam do <3 navzdy.

Jana Pečová

Děkuji vám z celého srdce za ty čtyřnohé miláčky.Já víc pomoci nemohu,ale sdílím,tak snad nás bude víc.

ALENA KOCOURKOVÁ
200 Kč

Moc vám děkuju za všechny pejsky a milovníky psů, držím palce a prosím, nepolevujte ve svém úsilí. Děláte jednu z nejzáslužnějších prací, protože pomáháte bezbranným.

Ingrid Poláková
500 Kč

Dobrý den, jsme studenti 2. ročníku Obchodní akademie v Prostějově a rádi bychom přispívali částkou 400 Kč bílé psí babičce Enži.
Budeme rádi, pokud tato částka, zasílaná měsíčně, pomůže Enži ke klidnému životu u vás.
Určitě se přijedeme podívat.
Děkujeme za zprávu a děkujeme i za vaši úžasnou pomoc pejskům.Snad je dobrých lidí víc...
S pozdravem za studenty 2.A Ludmila Vlčková

Irena Wernerová
200 Kč

Krásné Vánoce vám i pejskům.

Anna Hubáčková
300 Kč

Veselé vánoce Colombovi i všem ostatním!

Rodina Vojtěchova
700 Kč

🖤

Barbora Hockicková
50 Kč

Lepší něco než nic... Snad i tohle pomůže a to především Lordíkovi (nádherný černý Německý ovčák) a dalším čtyřnohým kamarádům.

Lenka Vaňková
150 Kč