Nadační fond Voříšek


Zvířata

KLUB přátel VOŘÍŠKA V NOUZI

Klub přátel VOŘÍŠKA V NOUZI Každý pravidelný dárce, který na pejsky přispívá každý měsíc částkou ve výši minimálně 100,- Kč, má nárok na vstup do KLUBU PŘÁTEL VOŘÍŠKA V NOUZI a získat svoji vlastní Kartu registrovaného dárce. pomoc týraným a opuštěným pejskům příspěvek na léčbu nemocným pejskům možnost venčení pejsků v útulku Voříšek příspěvek na topení-elektřinu na útulku topíme přímotopy uvedení vašeho jména, pokud chcete, na našich stránkách mezi patrony fondu a na našem facebookovém profilu možnost odpočtu daně z daňového základu a v neposlední řadě dobrý pocit, že pomáháte těm, kteří to potřebují 🙂

vybíráme od 19.8.2018

KLUB přátel VOŘÍŠKA V NOUZI

pomoc týraným a opuštěným pejskům
7 414 Kč

přispělo

8 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Finanční pomoc
 je pro nás velmi důležitá,  jsme soukromý útulek Voříšek, který nečerpá žádné dotace a byl postaven z úvěrů, které se ještě dnes splácí a s náklady o péči o pejsky je proto každičká zdánlivě třeba malinká pomoc vítána. Jen pro Vaši představu splátka za úvěrem z výstavby útulku činí 21 000 Kč a ještě 10 let pravidelných měsíčních splátek máme před sebou.
 
 Mezi další velmi finančně náročné výdaje patří veterinární péče o naše svěřence, energie na útulku se topi alektřínou a v obbdobí zimním máme puštěno i 16 přímotopů a dva bojlery na celoroční ohřev vody a samozřejmě svícení. Váš příspěvek pomůže uhradit výdaje související s ošetřením zranění,  operaci, očkování , čipování nebo odčervení, odchytem, krmením  nalezených psů. 


Potřebujeme Vaši pomoc ! Bez které se neobejdeme ...Pomáháte  týraným a opuštěným pejskům
Máte možnost venčení pejsků v útulku Voříšek a  uvedení vašeho jména, pokud chcete, na našich stránkách mezi patrony útulku Voříšek
Možnost odpočtu daně z daňového základu a v neposlední řadě dobrý pocit, že pomáháte těm, kteří to potřebují 🙂

Den plný emocí, smutku a zároveň naděje pro 15 dospělých pejsků a 3 cca 1,5 týdenní štěňátka. Protože se o pejsky neměl kdo postarat žili v otřesných podmínkách a jsou opravdu v zoufalém stavu. Všichni jsou ve velmi, velmi špatném psychickém stavu, všichni jsou podvyživení, někteří jsou v kritickém stavu a i pokousání. Většinu se naštěstí podařilo odchytit bez uspání, ale tři jedinci skrze agresivitu museli být na převoz uspání. Bude to dlouhá cesta než se nám je podaří dát do dobrého zdravotního stavu a hlavně do psychické pohody.
 


Záchrana  týrané a hladové na kost vychrtlé fenky Katynky která byla uvězněni ve sklepě 14 dní bez vody a jídla. Byla zachráněni za  1 minutu 12. Byla v katastrofální výživové kondici, (hubená na kost) a maximálně zablešená


týraný Filípek na smrt dehydratovaný a v katastrofální výživné kondici byl námi zachráněn
https://www.facebook.com/utulek.vorisek.1/videos/197749607676742Marečka, který byl zřejmě sražen autem a jeho zranění byla několik dní stará a nyní bojujeme o záchranu jeho nožky. 

Týraná Alexandra vyhozená z paneláku a zlomenýma předníma packama a následnými úspěšnými operacemi
Ujmuli jsem se fenečky vetránky Adélky, která je v katastrofálním životu ohrožujícím stavu.36 pejsků různých menších a středních kříženců, různého věku. Z toho je 16 pejsků, 12fen (mezi nimi i březí ) a 8 štěňátek.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu