Ústav nezávislé žurnalistiky, z.ú.


Osvěta a poskytování informací Protikorupční aktivity

Mapa české justice

Exkluzivní publikace mapující vztahy a vazby v českém soudnictví. Je určena odborné i laické veřejnosti, která jejím pořízením podpoří projekt HlídacPes.org – Žurnalistika ve veřejném zájmu. Publikaci nelze koupit. Lze ji získat pouze jako poděkování za dar v minimální výši 500 korun.

vybíráme od 8.7.2018

Mapa české justice

Pořízením publikace podpoříte HlídacíPes.org. Bez nezávislé žurnalistiky – stejně jako bez nezávislé justice – není svobodné společnosti. Moc děkujeme za podporu!
299 638 Kč

přispělo

269 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Nastává zlomová chvíle pro českou justici. Na Hradě sedí Miloš Zeman, ve Strakově akademii vládne trestně stíhaný Andrej Babiš. A oba útočí na nezávislou justici. Následující měsíce budou časem zkoušky. Ten trend jde celým světem. Od Spojených států, přes Polsko až do Turecka či Ruska (o Číně ani nemluvě). Justice je na stráži a zároveň musí bránit sebe sama. Sebe i nás. Dokáže to? V jaké je vůbec kondici? Na to se snažíme odpovědět v nové publikaci Mapa české justice. Jejím pořízením podpoříte projekt HlídacPes.org – Žurnalistika ve veřejném zájmu. Publikaci nelze koupit. Lze ji získat pouze jako poděkování za dar v minimální výši 500 korun.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Děkuji za vaši práci
1 000 Kč
Držím palce Vaší skvělé práci. Bude to asi pořád těžší a těžší, ale musíme se společně snažit to překonat :-) Minimálně pro ten pocit, že jsme to nevzdali, ikdyž třeba prohrajeme .-(
Jan Suchy
1 000 Kč
Jsem ráda, že jsem mohla přispět!
Dany
1 000 Kč
Prosim o doruceni na adresu:
Zuzana Čierna
Nopova 5
61500 Brno
Marek Cierny
Díky za vaši práci.
1 000 Kč
Držte se!
Obnovte prosím spolupráci s paní Eliškou Hradílkovou, děkuji.
Helena Kumstýřová
1 000 Kč