Ústav nezávislé žurnalistiky, z.ú.


Osvěta a poskytování informací Protikorupční aktivity

Mapa české justice

Exkluzivní publikace mapující vztahy a vazby v českém soudnictví. Je určena odborné i laické veřejnosti, která jejím pořízením podpoří projekt HlídacPes.org – Žurnalistika ve veřejném zájmu. Publikaci nelze koupit. Lze ji získat pouze jako poděkování za dar v minimální výši 500 korun.

vybíráme od 8.7.2018

Mapa české justice

Pořízením publikace podpoříte HlídacíPes.org. Bez nezávislé žurnalistiky – stejně jako bez nezávislé justice – není svobodné společnosti. Moc děkujeme za podporu!
325 138 Kč

přispělo

295 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nastává zlomová chvíle pro českou justici. Na Hradě sedí Miloš Zeman, ve Strakově akademii vládne trestně stíhaný Andrej Babiš. A oba útočí na nezávislou justici. Následující měsíce budou časem zkoušky. Ten trend jde celým světem. Od Spojených států, přes Polsko až do Turecka či Ruska (o Číně ani nemluvě). Justice je na stráži a zároveň musí bránit sebe sama. Sebe i nás. Dokáže to? V jaké je vůbec kondici? Na to se snažíme odpovědět v nové publikaci Mapa české justice. Jejím pořízením podpoříte projekt HlídacPes.org – Žurnalistika ve veřejném zájmu. Publikaci nelze koupit. Lze ji získat pouze jako poděkování za dar v minimální výši 500 korun.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji Vám za Vaši neutuchající snahu nás informovat objektivně, ve společnosti plné korupčníků a klientelisticky zaměřeném establishmentu vedené Kim ir Zemanem a negramotným pakem z východu je to strašně těžká práce. Děkuji Vám.

Tomáš Sedláček
500 Kč

Výborná práce redakčního týmu . Jinak co jsme si zvolili to máme . Čtenáři Hlídacího psa asi nejsou voliči Miloše Zemana (nebo spíše jeho ostatky , kterými je manipulováno a jsou přenášeny ) a Bureše . Ti mají jiné informační weby na které jim přispívají východní sponzoři či jsou placeny Burešem .

Jirka

Nelze si myslet, že se liberální demokracie uchová sama, nýbrž je třeba za její podobu neustále bojovat. Přesně to Vy děláte.

Dárce
300 Kč

Nejsem zrovna bohatá, ale neboť je na Hradě Miloš Zeman, ve Strakově akademii trestně stíhaný Andrej Babiš. A oba útočí na nezávislou justici, daruji 500 ráda.
Má justice dostatek obranných mechanismů? Všechno detailně popsáno v publikaci Mapa justice, kterou můžete získat zde: https://www.darujme.cz/projekt/1201062

Hana Pachtová
500 Kč

Děkuji, že děláte svou práci dobře.

Dárce
1 000 Kč

Děkuji za vaše úsilí o nápravu informovanosti v naší zemi.

Vít Štěpánek
10 000 Kč

Díky, za to !

Mi!os Novak
500 Kč

Děkuji vám, že jste a že neztrácíte stejně jako já naději.
Přeji vám sílu a hodně zdraví. Čest vaší práci. ❤️🇨🇿

Kateřina Ningerová

NEPŘEJI SI BÝT JAKKOLIV SPOJOVÁN S NESERIOZNÍMI MEDII typu Facebook etc. plné zdrogovaných pošuků.

RUDOLF ŠENKÝŘ

Děkuji za Vaši práci. Jsem ráda, že se dá i touto cestou přispět "trochou do mlýna". Přeji Vám trvalý, nestranný a ničím nezaslepený nadhled i rostoucí počet čtenářů!!!

Jana Zídková
1 000 Kč