Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina

Jamboree 2019: jamoddíl Edy Marka

Jsme Jamoddíl Edy Marka- skupinka skautů především z Prahy, která se chystá na celosvětové skautské setkání do USA v létě 2019. Zde na Darujme.cz nám můžete přispět jako celku i jednotlivcům v jejich výzvách. Jamboree není levná výprava, ale zase je to zážitek na celý život, potkáme se se skauty ze všech koutů světa, uvidíme, jak se skauting dělá jinde a zároveň ostatním ukážeme, jak to vypadá u nás. Těšíme se! :)

35 003 Kč
vybráno 88 % z 40 000 Kč

přispělo

55 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Jamboree 2019


Jamboree je celosvětové setkání skautů a skautek. Příští rok se nás tam sejde asi 50 tisíc, z toho 500 z České Republiky. Potkáme se tam se skauty ze všech koutů světa, abychom viděli, jak se skautuje jinde a zároveň ukážeme světu, jak to vypadá u nás. Je to jedinečný zážitek, kterým si každý může jako účastník projít kvůli věkové hranici pouze jednou. Deset dní strávíme v Americké přírodě v areálu, který patří místním skautům.Není to zadarmo...


Připravit akci takového rozsahu vyžaduje obrovské úsilí a přípravy několik let dopředu. To se také projeví na ceně. Kromě účastnického poplatku musíme ještě zaplatit letenky a to bohužel dává dohromady nemalou částku. 

Pro některé z nás nejsou takové peníze samozřejmostí, proto budeme moc rádi, když nám přispějete na naši cestu a pomůžete splnit některým skautům jejich sen o velké cestě.

Jamoddíl Edy MarkaNa akci budeme fungovat v Jamoddílech - menších skupinkách čítajících 36 členů a 4 vedoucí. 

Patronem našeho Jamoddílu je Eduard Marek- Hroznýš, který letos oslavil 101. narozeniny. Jeho životní příběh je nám inspirací a důkazem, že skauting se nenechá zastavit žádným režimem.


Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v druhé polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jste úžasní.

Roman Kolář
300 Kč

Tak si to pořádně užijte a hlavně hodně radosti a blízkých setkání!

Blek
1 000 Kč

Ať se Vám na Jamboree líbí!

Mariana Ermlová