Nadační fond Betlém nenarozeným


Děti, mládež, rodina

VYTVÁŘEJTE S NÁMI BETLÉM DĚTEM

Nadační fond Betlém nenarozeným byl založen za účelem šíření úcty a ochrany lidského života od jeho početí až k porodu formou konkrétních kroků vůči jednotlivému člověku.

vybíráme od 15.5.2018

VYTVÁŘEJTE S NÁMI BETLÉM DĚTEM

115 223 Kč

přispělo

43 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pro těhotné ženy v tísni a jejich děti zrekonstruoval nadační fond budovu azylového domu a nadále pečuje o její údržbu a opravy. Již od svého otevření, v roce 2008, slouží potřebným a za tu dobu poskytl zázemí a podporu 161 matkám a 212 dětem. 

Konkrétní pomoc těhotným ženám a jejich dětem realizuje prostřednictvím Obecně prospěšné společnosti Dlaň životu, kterou založil a podporuje její projekty.

Pomoc je nabízena:
  • v Azylovém domě pro těhotné ženy v tísni, ve kterém mohou najít ubytování, zázemí i všestrannou podporu těhotné ženy v tísni a jejich děti. Klientky mají možnost pracovat na rozvíjení svých mateřských dovedností (videotrénink interakcí, setkání s psychologem, vzdělávací přednášky, apod.), či využít příležitosti k drobnému přivýdělku - tréninkové zaměstnávání formou dohody o provedení práce.
  • v poradně Cesta těhotenstvím, která nabízí podporu těhotným ženám v tísni a rodičům s malými dětmi do 4 let (více informací a kontakty na www.dlanzivotu.cz).
Srdečně Vás zveme na naše webové stránky www.nfbetlem.cz, kde se o naší činnosti dozvíte více. 

Děkujeme za Vaši podporu. 


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dar Olšarová

Anna Olšarová
500 Kč

Ráda jsem přispěla. Díky za to, co děláte.

Heli
1 000 Kč

Přeji mnoho zdaru ve Vaší tak potřebné činnosti , krásné a požehnané Vánoce a všem mnoho zdraví v roce příštím.

Josef Cimburek