Obecně prospěšná společnost Dlaň životu


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Pomoc dětem na cestě do života

Posláním organizace je chránit lidský život v každé jeho fázi a nabízet konkrétní podporu a pomoc těhotným ženám, matkám s malými dětmi v tíživé životní situaci a rodinám. Nabízíme také služby zaměřené na podporu rodiny, jejichž cílem je posilování rodičovských kompetencí a zkvalitňování vztahů mezi rodiči a malými dětmi. Maminkám a dětem kromě zázemí a všestranné podpory přinášíme také novou naději a perspektivu do života.

Pomoc dětem na cestě do života

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Obecně prospěšná společnost Dlaň životu poskytuje sociální službu v Azylovém domě pro těhotné ženy v tísni v Hamrech u Hlinska.

Kromě ubytování v azylovém domě je nabízena těhotným matkám z celé ČR také podpora v přijetí jejich mateřské role a další osobnostní rozvoj vzhledem k častým zkušenostem s absencí pozitivních rodičovských vzorců chování z původní rodiny i bez zkušenosti fungující rodiny.

Klientky mohou využít pravidelného setkávání s psychologem, metodu videotrénink interakcí pro zlepšení komunikace mezi matkou a dítětem, jsou pro ně realizovány přednášky a konzultace v oblasti mateřství, péče o dítě, ale i v oblasti zadlužení, mají možnost získat pracovní zkušenosti i drobný přivýdělek apod.

Váš dar podpoří děti a jejich maminky v azylovém domě.

Od otevření azylového domu v roce 2008 až dosud v něm našlo pomoc, zázemí a podporu již 163 matek a 219 dětí.

Srdečně Vás zveme také na náš web a facebook.

Děkujeme za podporu dětí a maminek ♥

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

M. U. T. Ě.

Lukas Muster
5 000 Kč

Děkujeme za Váš velkorysý dar. ❤

Obecně prospěšná společnost Dlaň životu