CZ / EN

MOST ProTibet, o. p. s.


Rozvojová spolupráce

Podporujeme zdraví v Himálaji

Projekt pomáhá zlepšit zdraví v oblastech Himálaje, kde je nedostupná kvalitní lékařská péče a nedostatečné zásobení léky. Pomozte dětem, které to potřebují, zajistit lékařské vyšetření a vhodnou léčbu nemocí.

vybíráme od 24.4.2018

Podporujeme zdraví v Himálaji

Projekt pomáhá zlepšit zdraví v oblastech Himálaje, kde je nedostupná kvalitní lékařská péče a nedostatečné zásobení léky. Pomozte dětem, které to potřebují zajistit lékařské vyšetření a vhodnou léčbu nemocí.
10 700 Kč

přispělo

14 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Údolí Spiti je Himálajským regionem s množstvím tradičních klášterních škol. V zimě je celé údolí oříznuté od nejbližšího města s kvalitní nemocnicí, vzdáleného 200 km. To představuje velká rizika, pokud někdo onemocní třeba i běžně léčitelnou chorobou. Cílem projektu je podpořit vyšetření dětí z klášterní školy kvalitním lékařem ze vzdálenější nemocnice, zásobením vhodnou medikací a zvýšením informovanosti o prevenci. Jak to v klášteře Ki v údolí Spiti vypadá se můžete podívat v naší 3D prohlídce.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za tuto práci ve prospěch mladých mníšků. Navštívil jsem Ladakh 2x a vím, že tato pomoc je opravdu potřebná.

Jiří Veselý
300 Kč

Držíme palce, ať se podaří vybrat co nejvíce peněz! :-)

Buddhaweb.cz

Užitečná věc, podporuji a doufám, že nás bude hodně. Lenka

Lenka Klofacova
100 Kč

HODNĚ ŠTĚSTÍ ... Ki Monastery in the Himalayas is very amazing and beautiful ... PEACE OF MIND, I WISH EVERYONE GOOD LUCK.

Ctirad Tichý