POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú.


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

Darujte v Pohodě

Podpořte nás, abychom mohli být v POHODĚ :-). Darováním vyjádříte podporu našim zaměstnancům, kteří přes všechna nebezpečenství spojená s koronavirovou krizí dál pracují naplno, aby našim klientům s mentálním postižením pomohli zvládnout současnou neveselou situaci. Často se na to zapomíná, ale i pracovníci v sociálních službách jsou v první linii. Každý váš příspěvek je tak oceněním jejich práce a odvahy.

vybíráme od 31.5.2018
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pohoda, z.ú. pomáhá už více než 20 let dospělým lidem s mentálním postižením prožívat svou dospělost v maximální možné míře.
Vaším darem podpoříte činnost denního stacionáře, odlehčovací a terénní služby a přispějete na provoz pěti chráněných bytů.

Základem každé fungující organizace jsou dobří zaměstnanci. A nejinak je tomu i u nás. Žádáme toho od našich pracovníků opravdu hodně-profesionalitu, samostatnost, trpělivost a mnoho dalších vlastností. Práce s lidmi s mentálním postižením není vždycky úplně snadná, a proto chceme, aby za ní naši zaměstnanci dostávali odpovídající mzdu. Pro financování POHODY využíváme různé zdroje. Přestože nám hlavní část příjmů zajišťují národní dotační programy, podstatná část peněz nám plyne právě z Vašich příspěvků, které nám pomáhají dělat život lidí s postižením zase o trochu lepší. Bez Vás a Vašich darů bychom to nezvládli!

Současná krize zdůraznila důležitost rozvoje komunitních sociálních služeb, zejména v kontrastu s velkokapacitními ústavy, které během pandemie často fatálně selhávaly a zaplatily za to životy svých klientů. Váš finanční dar příspěje k deinstitucionalizaci sociálních služeb, což, jak se ukázalo během pandemie, životy nejen zlepšuje, ale často i zachraňuje .
Za veškerou pomoc Vám moc děkujeme, jste úžasní!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky za užitečnou práci, kterou vykonáváte.

A hezký Advent a Vánoce.

Králíčkovi

Vladimír Králíček
1 000 Kč

Zdravíme

Gustav
900 Kč