A2, o.p.s.


Jiné Osvěta a poskytování informací

Podpořte vznik nového webu Alarmu

Po třech letech jsme se rozhodli razantně proměnit náš web a více ho přizpůsobit potřebám našich čtenářek a čtenářů. Novou stránku pro vás chceme připravit více intuitivní, abyste obsah mohli jednoduše prohlížet, vyhledávat a sdílet dál. I nadále vám chceme přinášet podstatné informace z oblasti politiky, kultury, ekologie, pracovních podmínek a společenského dění v Čechách i v zahraničí. Abychom nový web mohli vytvořit, potřebujeme vybrat 100 000 Kč.

vybíráme od 15.3.2018
138 244 Kč
vybráno 138 % z 100 000 Kč

přispělo

221 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Online komentářový deník Alarm funguje od roku 2013 a její redaktorky a redaktoři přináší nezávislou žurnalistiku dostupnou pro všechny. Nesponzorují nás žádné politické strany, ani oligarchové. Fungujeme primárně z finančních darů vás - našich čtenářek a čtenářů.

Chceme, aby náš web byl pro vás co nejpřístupnější a uživatelsky pohodlný. Proto jsme se rozhodli upravit jeho podobu. Vaše jednorázové i pravidelné měsíční příspěvky nám tak pomohou jeho design proměnit. 

Své podněty k webu nám můžete sdělit také pomocí ankety

Na vaše dotazy vám ráda odpoví Eva Sýkorová (sykorova@advojka.cz)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce!

Kateřina Círová
500 Kč

Odvádíte poctivou žurnalistiku v čase krize důvěry v zavedená média, aniž byste se ji snažili lacině využít jako takzvaná alternativní média.. Hledáte skutečnosti a jejich souvislosti, nikoliv alternativu k pravdě, díky

Luboš Červ
300 Kč

Vsechno nejlepsi, kemosu. Bojuj za nas za vsechny. Vzdycky s tebou. ❤❤❤

Terez
300 Kč

Všechno nejlepší

Pavlína Binková
300 Kč

Přeji hodně dobrých článků.

Marek Suchomel
300 Kč

Díky za to poznání, že tady ještě všichni úplně nezpitoměli...

Jaromír Honzák

vlaštovka z Aussig

Andrea Forejtová
200 Kč

Děkuji za skvělé zpravodajství, že nabízíte jiný pohled na věc. Ne, vždy se vším musí člověk souhlasit, ale to čím jsme z nás dělá možnost volby. Přeji Vám krásný den. TK.

Dárce