A2, o.p.s.


Jiné Osvěta a poskytování informací

Podpořte vznik nového webu Alarmu

Po třech letech jsme se rozhodli razantně proměnit náš web a více ho přizpůsobit potřebám našich čtenářek a čtenářů. Novou stránku pro vás chceme připravit více intuitivní, abyste obsah mohli jednoduše prohlížet, vyhledávat a sdílet dál. I nadále vám chceme přinášet podstatné informace z oblasti politiky, kultury, ekologie, pracovních podmínek a společenského dění v Čechách i v zahraničí. Abychom nový web mohli vytvořit, potřebujeme vybrat 100 000 Kč.

vybíráme od 15.3.2018
138 244 Kč
vybráno 138 % z 100 000 Kč

přispělo

221 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Online komentářový deník Alarm funguje od roku 2013 a její redaktorky a redaktoři přináší nezávislou žurnalistiku dostupnou pro všechny. Nesponzorují nás žádné politické strany, ani oligarchové. Fungujeme primárně z finančních darů vás - našich čtenářek a čtenářů.

Chceme, aby náš web byl pro vás co nejpřístupnější a uživatelsky pohodlný. Proto jsme se rozhodli upravit jeho podobu. Vaše jednorázové i pravidelné měsíční příspěvky nám tak pomohou jeho design proměnit. 

Své podněty k webu nám můžete sdělit také pomocí ankety

Na vaše dotazy vám ráda odpoví Eva Sýkorová (sykorova@advojka.cz)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držte se... těším na nový web.

Marek Himmer
500 Kč

Diky za trochu svetla v dnesni zachmourene dobe.

Martin Cuma
1 000 Kč

Pozdrav z regionů ...

Petr Daněk
1 000 Kč

Hlavně pište. Díky.

Lucie Luštincová

Keep up the good work! :)

ištván
1 000 Kč

Snad je Alarm probudí.

Vojtěch Látal
500 Kč

A2LARM je jeden z mála zdrojů, který provozuje nezávislé a kritické myšlení. Nadchl mě mj. dnešní článek "Dlouhá práce, krátký život" od Jaroslava Fialy.

Michal Černý
500 Kč

Ať je daří

Dárce
500 Kč

Za skvelou praci Sasi Uhlove.

Josef Kakrda
300 Kč

Rozhodně nesdílím všechny vaše názory, ale je dobře, že tu jste. Škoda, že se nenajde nějaká instituce, firma, mecenáš, který by vás podpořil, abyste nemuseli vybírat po stovkách...

Eva