ANO, ANO


Sociálně znevýhodněné skupiny

Náramek BODY ID Sporty Black

Váš příspěvek za náramek bude připsán na účet veřejné sbírky ANO, ANO na sociálně znevýhodněných dětí a mládeže. Pečlivě vyplňte údaje v darovacím formuláři. Na jejich základě obdržíte Váš náramek BODY ID. Náramek Vám bude doručen prostřednictvím Vámi zvolené pobočky Zásilkovna.cz. Poštovné je ZDARMA.

Sestavit BODY ID Sporty Black

Sestavte si svůj identifikační náramek od BODY ID model Sporty Black a svým příspěvkem podpořte v rámci Veřejné sbírky sociálně znevýhodněné děti a mládež.
zabezpečeno Darujme.cz
Vytvořte si vlastní identifikační náramek BODY ID Sporty Black

Identifikační náramek BODY ID může na svém štítku obsahovat všechny důležité informace o tom kdo jste, koho kontaktovat, jakými trpíte zdravotními problémy a jiné podstatné informace, které jsou v krizových situacích zásadní a mnohdy rozhodující. Štítky na náramcích BODY ID jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a informace na nich jsou vyznačené laserem tak, aby byly v bezpečí uchovány za jakékoliv situace.

Identifikační náramek BODY ID si můžete nechat vyrobit za příspěvek do veřejné sbírky Příspěvek za náramek je připsán na sbírkový účet Veřejné sbírky neziskové organizace ANO, ANO. Tato veřejná sbírka společně s projekty Sport pomáhá a projekt Sen podporuje sociálně hendikepované děti a mládež.
Zde se můžete podívat, komu díky Vašim příspěvkům za identifikační náramky pomáháme.

Poštovné je ZDARMA prostřednictvím poboček
Zasilkovna.cz

Další informace o produktu ID Elegant Black:
Šířka 2,5 cm. Zapínání na suchý zip, které můžete posouvat dle potřeby. Ve třech velikost až do zápěstí max 21.,5 cm. Nejodolnější laserování na kvalitní černěné oceli. Textilní pásek protkaný reflexní nití.

Tréninkový i závodní partner se zapínáním na suchý zip. Díky reflexním prvkům je užitečným pomocníkem při zhoršené viditelnosti.

Jak určit velikost ID Sporty Black?
Pro určení velikosti ID Sporty stačí obyčejný krejčovský metr nebo pruh cca 3 cm širokého papírku, který obtočíte kolem zápěstí.
Při měření krejčovský metr nebo papírek volně obtočte kolem zápěstí a příliš neutahujte.
Při měření papírkem udějte na papírku značku, rozviňte a pak změřte normálním pravítkem.

VELIKOSTI:
S - zápěstí okolo 13,5 - 15,5 cm - Většinou pro ženy a pro všechny s útlým zápěstím (také pro děti).

M/L - zápěstí okolo 16 - 19 cm

XL - zápěstí okolo 19,5 - 21,5 cm - Nestačí vám ani tato velikost? Právě pro vás je ideální ID Elegant s dostatkem kapacity pro jakékoli zápěstí.


BARVY NÁRAMKŮ:

  • ČERNÁ
  • ŽLUTÁ
  • MODRÁ
  • ČERVENÁ
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Je to pro dobrou věc.

Dárce
749 Kč