ADRA, o.p.s.


Humanitární pomoc

Humanitární pomoc v zahraničí

Pomáháme lidem v nouzi. Těm, kteří se vlivem obtížných životních okolností ocitli bez střechy nad hlavou, obživy, přístupu ke vzdělání či v situaci ohrožující zdraví. Příčin těchto ztrát může být mnoho: zemětřesení, povodně, konflikty a jiné. Každý z nás se může jednou ocitnout v jejich kůži. Děkujeme, že jste tu s námi pro druhé.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Humanitární organizace ADRA má pobočky ve více než 100 zemích světa. Díky spolupráci s regionálními kancelářemi v nejrůznějších zemích světa máme vždy aktuální informace přímo z místa a přehled o potřebách tamějších lidí. Pomáháme lidem, kteří se ocitli ve velmi náročných podmínkách, postavit se opět na vlastní nohy. 

Zajišťujeme okamžitou humanitární pomoc - pitnou vodu, potraviny, zdravotní péči, hygienické potřeby, základní ošacení, přístřeší i psychosociální pomoc. V případě dlouhodobějších humanitárních krizí se soustředíme na rozvojovou spolupráci - zejména na zajištění obživy, vzdělání a zdraví. Zabraňujeme dalším ztrátám na životech a vracíme lidem důstojné životní podmínky. 
To vše díky podpoře vás, našich dárců a dárkyň.
 
                                                   Na co putují vaše dary? 
OBŽIVA  

Mnohé ženy se díky zhoršující se bezpečnostní situaci v některých afrických zemích ocitly samy se svými dětmi či vnoučaty. Potravinová soběstačnost je pro ně tedy mnohdy otázkou přežití.  
Za 300 korun můžeme nakoupit nástroje, pomocí kterého si africké ženy mohou založit vlastní zahrádku a zabezpečit svou rodinu. 
Za 1 500 korun můžeme koupit kozu, která poskytne mléko pro celou rodinu a zajistí, že africké děti dostanou každý den výživné jídlo.

VZDĚLÁNÍ
Pro mnohé děti uprchlíků (či bývalých uprchlíků) je vzdělání stále nedostupné. Tím, že obnovíme vybavení poškozených tříd v blízkovýchodních zemích, dáme možnost chodit do školy i těmto dětem. 
 
Za 600 korun můžeme pořídit školní tabuli. 
Za 1 400 korun můžeme nakoupit školní lavice a židle.  
 
ZDRAVÍ
Právo na ochranu zdraví má každý člověk. Při každém neštěstí je to právě zdraví, které utrpí největší újmu. Proto pomáháme zajišťovat zdravotnické a hygienické potřeby tam, kde jsou často nedostupné, např. v uprchlických táborech a chudých zemích. 
 
Za 100 korun můžeme nakoupit lékárničku, pomocí které se mohou ošetřit drobnější rány a zranění.  
Za 1 400 korun můžeme koupit umyvadlo, které zajistí hygienu pro celou rodinu.  

Humanitární projekty jsou podpořeny z prostředků Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci humanitární pomoci poskytované do zahraničí.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Jen prosím ať to dobře dopadne... https://twitter.com/marekhanus7/status/1458197535542202374

Marek Hanuš

Škola Niger

Dárce

:)

Indičtí běžci
217 Kč

LOVE CZECH ^^

wen chuan chiang
100 €

Hope it helps a bit to support the tornado victims!

Akos Handa
60 €

Lepší dát druhým než utrácet do videoher

Štěpán Cahel
100 Kč

Dobrý den, jen bych chtěla říci všem, že my máme obrovské štěstí, že žijeme v naší zemi, kde máme vše. Pomáhejme tam, kde takové štěstí nemají, prosím!!!!!!

Gabriela Štěpková
600 Kč

Hello World

Lojza
4 000 Kč

CHTĚL BYCH ČAS OD ČASU JEDNOÁZOVĚ PŘISPÍVAT NA VAŠE PROJEKTY; Nevím jestli se nám to podaří,ale pro začátek bychom potřebovali Vaši pomoc,aby se příspěvek co nejdříve zrealizoval. Děkuji Pavel Vlček
PS zde je moje mobilní číslo 731 833 698; je-li to možné byl bych rád kdybych se mohl s Vámi dohodnout- děkuji PV

PAVEL VLČEK
1 400 Kč

Proč musí trpět nevinní lidé pro lidskou hloupost?

Květoslava Ceplová
300 Kč