ADRA, o.p.s.


Humanitární pomoc

Humanitární pomoc v zahraničí

Pomáháme lidem v nouzi. Těm, kteří se vlivem obtížných životních okolností ocitli bez střechy nad hlavou, obživy, přístupu ke vzdělání či v situaci ohrožující zdraví. Příčin těchto ztrát může být mnoho: zemětřesení, povodně, konflikty a jiné. Každý z nás se může jednou ocitnout v jejich kůži. Děkujeme, že jste tu s námi pro druhé.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Humanitární organizace ADRA má pobočky ve více než 100 zemích světa. Díky spolupráci s regionálními kancelářemi v nejrůznějších zemích světa máme vždy aktuální informace přímo z místa a přehled o potřebách tamějších lidí. Pomáháme lidem, kteří se ocitli ve velmi náročných podmínkách, postavit se opět na vlastní nohy. 

Zajišťujeme okamžitou humanitární pomoc - pitnou vodu, potraviny, zdravotní péči, hygienické potřeby, základní ošacení, přístřeší i psychosociální pomoc. V případě dlouhodobějších humanitárních krizí se soustředíme na rozvojovou spolupráci - zejména na zajištění obživy, vzdělání a zdraví. Zabraňujeme dalším ztrátám na životech a vracíme lidem důstojné životní podmínky. 
To vše díky podpoře vás, našich dárců a dárkyň.
 
                                                   Na co putují vaše dary? 
OBŽIVA  

Mnohé ženy se díky zhoršující se bezpečnostní situaci v některých afrických zemích ocitly samy se svými dětmi či vnoučaty. Potravinová soběstačnost je pro ně tedy mnohdy otázkou přežití.  
Za 500 korun můžeme zajistit nástroje a semena, pomocí kterých si africké ženy mohou založit vlastní zahrádku a zabezpečit svou rodinu. 
Za 1 500 korun můžeme koupit kozu, která poskytne mléko pro celou rodinu a zajistí, že africké děti dostanou každý den výživné jídlo.

VZDĚLÁNÍ
Pro mnohé děti uprchlíků (či bývalých uprchlíků) je vzdělání stále nedostupné. Tím, že obnovíme vybavení poškozených tříd v blízkovýchodních zemích, dáme možnost chodit do školy i těmto dětem. 
 
Za 600 korun můžeme pořídit školní tabuli. 
Za 1 400 korun můžeme nakoupit školní lavice a židle.  
 
ZDRAVÍ
Právo na ochranu zdraví má každý člověk. Při každém neštěstí je to právě zdraví, které utrpí největší újmu. Proto pomáháme zajišťovat zdravotnické a hygienické potřeby tam, kde jsou často nedostupné, např. v uprchlických táborech a chudých zemích. 
 
Za 250 korun můžeme zajistit balíček proti infekčním nemocem a zamezit tak šíření různých onemocnění.  
Za 1 400 korun můžeme koupit umyvadlo, které zajistí hygienu pro celou rodinu.  

Humanitární projekty jsou podpořeny z prostředků Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci humanitární pomoci poskytované do zahraničí.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkuji za vaši práci.
Přeji krásné a požehnané Vánoce a do nového roku pevné zdraví na těle i na duchu a mnoho sil a elánu do dalších projektů.

Barbora

Jen prosím ať to dobře dopadne... https://twitter.com/marekhanus7/status/1458197535542202374

Marek Hanuš

Škola Niger

Dárce

:)

Indičtí běžci
217 Kč

LOVE CZECH ^^

wen chuan chiang
100 €

Hope it helps a bit to support the tornado victims!

Akos Handa
60 €

Lepší dát druhým než utrácet do videoher

Štěpán Cahel
100 Kč

Dobrý den, jen bych chtěla říci všem, že my máme obrovské štěstí, že žijeme v naší zemi, kde máme vše. Pomáhejme tam, kde takové štěstí nemají, prosím!!!!!!

Gabriela Štěpková
600 Kč

Hello World

Lojza
4 000 Kč

CHTĚL BYCH ČAS OD ČASU JEDNOÁZOVĚ PŘISPÍVAT NA VAŠE PROJEKTY; Nevím jestli se nám to podaří,ale pro začátek bychom potřebovali Vaši pomoc,aby se příspěvek co nejdříve zrealizoval. Děkuji Pavel Vlček
PS zde je moje mobilní číslo 731 833 698; je-li to možné byl bych rád kdybych se mohl s Vámi dohodnout- děkuji PV

PAVEL VLČEK
1 400 Kč