KohoVolit.eu


Osvěta a poskytování informací

Mandáty.cz - Archiv volebních průzkumů

Volební průzkumy (preference stran, apod.) přinášejí důležité informace, "drží prst na tepu doby". Cílem projektu Mandáty.cz je shromažďovat jejich výsledky na jednom místě, vytvořit snadno použitelné API a přehledné grafy. Před volbami též predikce výsledků.

vybíráme od 2.2.2018

Archiv volebních průzkumů

Volební průzkumy (preference stran, apod.) přinášejí důležité informace, "drží prst na tepu doby". Cílem tohoto projektu je shromažďovat jejich výsledky na jednom místě, vytvořit snadno použitelné API a přehledné grafy. Před volbami též predikce výsledků.
111 553 Kč

přispělo

123 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Volební průzkumy (preference stran, apod.) přinášejí důležité informace, "drží prst na tepu doby". Cílem projektu Mandáty.cz je shromažďovat jejich výsledky na jednom místě, vytvořit snadno použitelné API a přehledné grafy.

Vzorem může být http://elections.huffingtonpost.com/pollster, http://zweitstimme.org/
V ČR existuje např. http://cvvmapp.soc.cas.cz/

Tohle je už 3. verze, předchozí jsme byli nuceni opustit pro některé technické problémy a hlavně kvůli nedostatku financíí. Nicméně získali jsme tak neocenitelné zkušenosti, které se teď hodí.

Pro spuštění základní nové verze odhadujeme náklady na 10 000 Kč, pro další provoz takové verze dalších 15 000Kč první rok. Poté se uvidí. (Zahrnuje mj. server a jeho údržbu, vkládání historických dat a aktualizaci dat.)

Protože se nám tedy podařilo získat počátečních 10 000 Kč, šli jsme do toho! 

Každý podporovatel bude uveden na stránce projektu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za to co děláte, není nad to když člověk na první dobrou vidí co nás čeká za 2 roky :D Jen bych poprosil o doplnění o koalici Spolu a Piráti se Stanem samostatně. Myslím, že aktuálně nejpravděpodobnější varianta do voleb.

Díky

Pavel Sucharda
256 Kč

Mám rád grafy a práci s daty. Nemám rád české konzervativní politiky a jejich údajné životní zkušenosti, o které opírají svá hloupá a zpátečnická rozhodnutí. Pomůžete mi?

Jaromír Beránek
1 000 Kč

Vypadá to dobře!

Zdeněk Vostrý
512 Kč

Děkuji za vaši dlouhodobou práci!

Jaromír Beránek
1 000 Kč

Díky za kalkulačku

Irena Baarová
11 Kč

Děkuji za vaši práci.

Miroslav Löbel

Díky za práci, kterou si dáváte s organizováním dat z různých průzkumů. Váš projekt je v současné době asi nejinformativnějším médiem v oblasti volebních průzkumů. Jako jednotlivec Vás rád podpořím alespoň menší částkou :)

Martin Khoder
128 Kč

Free flow of information is the only safeguard against tyranny.

Zephram Cochrane
128 Kč

„Ať všechny Občany České republiky provází síla".!.!.!.
Komunismus-„Co slovo,to lež.Co čin,to zločin"!!!

Borč Jindřich

jen tak dal

Milos Vlach