Magdaléna, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Magdaléna, o. p. s. pomáhá již 22 let!

Prevence a léčba závislostí již od 7. 11. 1997. Už více než 22 let pomáháme lidem vystoupit ze začarovaného kruhu bolavé duše, napětí a vnitřní nesvobody jménem ZÁVISLOST. Každý rok připravíme 3500 dětí a mladých na vstup do života. Každý rok pomůžeme k nezávislosti 1500 lidem. V rámci léčebných programů zlepšujeme den co den život 50 rodinám. 7 z 10 našich klientů nad svou závislostí vítězí a vrací se zpět ke svým rodinám, do společnosti, k čistému životu.

Podporuji 22 let činnosti Magdalény, o.p.s.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
I my ale někdy potřebujeme pomoci. A za vaši finanční pomoc Vás rádi odměníme.
 
Za narozeninový dárek v podobě finančního daru rovného či vyššího než 1 222 korun získáte tašku, jejíž originální design vytvořili naši klienti na tréninkových místech. Zároveň vás exkluzivně pozveme na prohlídku našeho areálu, který se nachází uprostřed lesů, v bývalé raketové základně u Mníšku pod Brdy. Cca 1 222 Kč nás stojí denní elektřina pro celý areál terapeutické komunity. Ta je pro naše klienty často jedinou možností, jak porazit závislost.
 
Za 822 korun od nás dostanete originální tašku a keramický dárek vyrobený našimi klienty. My za cca 822 korun například dokážeme udělat měsíc prevence jedné třídě základní školy. Naučíme děti a mladé, jak si sama sebe vážit, jak žít čestně a zdravě, jak být fair, jak se zodpovědně a samostatně rozhodovat a jak si umět říct o radu a pomoc.
 
Za 222 korun od nás získáte originální tašku vyrobenou našimi klienty. My za 222 korun například dokážeme najít, posbírat a bezpečně zlikvidovat více než 20 injekčních stříkaček.

Č. účtu: 388061319/0800.

Ohledně předání dárků můžete kontaktovat Petru Čermákovou - cermakova@magdalena-ops.cz.

Děkujeme Vám.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu