Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.

Modré dveře jsou neziskovou organizací, která si klade za cíl podporovat osoby s duševním onemocněním, osoby, které se nacházejí v akutní životní krizi nebo ty, jež mají psychické potíže. Prostřednictvím psychoterapie, sociálních a zdravotnických služeb se snažíme tyto osoby stabilizovat a pomoci jim začlenit se do běžného života.

vybíráme od 16.1.2018

Pomozte nám pomáhat!

Pomáhejte nám pomáhat a pomozte lidem s psychickými potížemi se začlenit do běžného života. Modré dveře jsou neziskovou organizací, která se pomocí těmto lidem zabývá.
42 410 Kč

přispělo

20 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomozte nám pomáhat!

Modré dveře pomáhají prostřednictvím sociálních a zdravotnických služeb lidem, kteří se aktuálně nacházejí ve stavu životní krize, potýkají se s psychickými problémy, či trpí duševním onemocněním nebo mentálním postižením. Tito lidé potřebují podporu pro zdánlivě jednoduché činnosti a díky této podpoře se mohou začlenit zpět do běžného života, takového, který žili před krizí, duševní nemocí anebo psychickou obtíží.
Díky našim službám se klienti stávají více sebevědomější, umí pracovat s příznaky svého onemocnění a častokrát se tak mohou začlenit zpět na pracovní trh.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme za Vaše služby a boj proti stigmatu psychických onemocnění.

MARTIN SINDELAR
1 000 Kč

Díky za to, co děláte!

Iveta a Gabriela Rotterová

Podej ruku, daruj crdcem!

Jaromír Korzeniowski

Ať se Vám daří a pozdravuji Viliho :-)

Martin Itterheim

Jsem moc ráda, že se v dnešní době nebanalizují dětské problémy a ony si nemusí svá traumata odnášet do dospělosti. Děláte dobrou věc. Díky za to :-) Nemohu přispět moc, ale alespoň to takhle půjde dlouhodobě.

Dana Marie Šindelářová
100 Kč