CZ / EN

Nadační Fond Chance 4 Children


Sociálně znevýhodněné skupiny Zdraví

Pomůžete nám pomáhat?

Chance 4 Children (C4C) je nevládní humanitární organizací, v České republice a na Slovensku aktivní od roku 1997. Je registrována jako spolek a provozuje tři programy zaměřené na pomoc především hospitalizovaným a sociálně znevýhodněným dětem: Doktor Klaun, Robin Hood a Odrazový můstek k životu.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Již déle než 20 let podává tým C4C pomocnou ruku dětem, které neměly tolik štěstí jako ostatní, a dává jim šanci uspět v životě. Pomůžete nám, abychom v tom mohli pokračovat i nadále? I malá pomoc dokáže mnoho:

  • za 250 korun můžete darovat měsíc vzdělávání společensky znevýhodněným dětem. Přečtěte si více zde.

  • za 500 korun sponzorujete jednoho z našich klaunů, kteří přinesou "terapii smíchu" do nejbližší nemocnice. Tím uděláte radost dětem, které se snaží překonat trauma z dlouhodobého pobytu v nemocnici. Přečtěte si více zde.

  • když nám pošlete 1 000 korun, pomůžete jednomu dítěti se sociálním postižením získat jeden semestr vzdělávání, koučování a odborné přípravy k začlenění se do společnosti a prosazení na trhu práce. Přečtěte si více zde.
Můžete nám pomoci jednorázově nebo přispívat pravidelně. Vyberte si!
 
Pojďme společně změnit svět.

Za celý C4C tým 
Váš Manfred
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Veselé vánoce a vše nejlepší v roce 2019.
Irena Moozová
Dekuji za navstevu me trilete dcery na JIP kladenské nemocnice. Moc ji to potěšilo a budu rád, kdyz me příspěvky pomohou udělat radost dalším dětem.
Ludek Prochazka
1 000 Kč
In memory of my wife Lenka Vitkova. She loved children.
Dárce
400 €