NaZemi, z. s.


Lidská práva Vzdělávání a výzkum

Podpořte rozvoj globálního vzdělávání na školách

Globální vzdělávání vede k porozumění našim vztahům s ostatními lidmi a místy ve světě. Přispívá tak k tomu, abychom dokázali nacházet způsoby jak spolu žít s ohledem na potřeby všech a při zachování limitů planety.

vybíráme od 10.1.2018
510 Kč

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

V NaZemi se věnujeme zejména problematice porušování lidských a pracovních práv, ale také tématům jako jsou klimatická spravedlnost, kulturní rozmanitost, nastavení mezinárodního obchodu či ozbrojené konflikty.

Kromě obsahu a témat jsou pro nás důležité také pedagogické principy, formy a metody. 

Výše uvedená témata i nové metodické přístupy dostáváme do praxe českých škol. Abychom v tom mohli pokračovat, potřebujeme vaši pomoc.

NaZemi existuje od roku 2003. Co se nám za tu dobu povedlo, můžete najít například ve výročních zprávách na našem webu. V současnosti se v oblasti globálního vzdělávání věnujeme zejména rozvíjení kritického myšlení a metodickému přístupu Global Storylines. Jeho potenciál viděla i odborná porota ceny Eduína, která Global Storylines v roce 2016 vybrala z celkem 89 nominací mezi 9 nejzajímavejších projektů. Cenu uděluje EDUin a každoročně oceňuje projekty, které přinášejí svým obsahem inovace a moderní trendy do světa vzdělávání.

EA.JPG

Na našich seminářích jsme inspirovali na 2 500 pedagogů a pedagožek, naše vzdělávací programy na školách absolvovalo téměř 11 000 studentů a studentek.

 Podrobnější informace naleznete na www.nazemi.cz.

 Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu