Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina Filantropie a dobrovolnictví

Skautský dům v Mostě

Skautské středisko v Mostě koupilo budovu pro vlastní Skautský dům. Nyní je zapotřebí dům upravit a potřebné prostory rekonstruovat pro potřeby většího počtu dětí.

vybíráme od 29.11.2017

Skautský dům v Mostě

Skautské středisko v Mostě koupilo budovu pro vlastní Skautský dům. Je zapotřebí dům upravit pro potřeby většího počtu dětí.
75 904 Kč

přispělo

80 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Skautské středisko v Mostě rozšířilo své klubovny pro narůstající počet členů. Usilujeme o to, abychom připravené prostory mohli upravit, dovybavit nábytkem a zajistit tak příjemný nový prostor v našem skautském domě, který bude sloužit jako další nová multifunkční klubovna, dětský koutek, rodičům dětí oddílu nejmladších skautů, tzv. předškolákům - Benjamínkům, kteří na své děti čekají a také jako šatna pro celý objekt nebo např. relax místnost.

Čeká nás úprava prostorů, malování, drobné stavební úpravy, vybavení nábytkem nebo například vybudování šatny a zázemí pro provoz celého objektu. Připravujeme také prostor pro vybudování venkovního přístřešku, který bude sloužit jako venkovní klubovna.

K rozhodnutí koupit vlastní dům jsme byli donuceni nastalou situací, kdy budova města, ve které jsme sídlili 18 roků, byla prodána. Dostupných a vhodných volných nebytových prostor je v Mostě nedostatek. Potřebujeme dlouhodobě splácet půjčku, díky které jsme mohli koupit Skautský dům v Mostě. Podpořte nás prosím trvalým měsíčním darem.

Děkujeme za jakoukoli Vaši podporu!

Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v druhé polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
rodina Tkáčiková
Díky za to, co děláte!
erika Mahnertova
Jen tak dál Králíku :) Pozdravuj ;)
Petr Klement
200 Kč
😊
Zuska