Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Ježíšek z domova

Udělejte na Vánoce radost hned dvakrát! Blízkému člověku i pejskům v nouzi. Pošlete pejskům bez domova "Ježíška" podle vašeho výběru. Váš dárek poputuje pejskům, kteří stráví Vánoce bez rodiny v útulku. Přispět jim můžete například na krmení, teplou podestýlku na zimu a veterinární péči. Oni vám na oplátku pošlou malý dáreček jako poděkování, abyste měli hezkou památku. Packu na to!

Pod konkrétní hodnotou se skrývá konkrétní forma pomoci (klikněte na hodnotu a dole uvidíte, co se za tento dar dá pořídit). Pokud si nevyberete z uvedených částek, nevadí! Zvolíte-li jinou částku, máme pro vás speciální certifikát ;)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Napadlo vás, že byste chtěli před Vánoci obdarovat pejsky z útulku, ale bojíte se útulek navštívit, že byste si všechny pejsky chtěli odvést domů? :) Pošlete jim z domova "Ježíška" podle vašeho výběru a oni vám na oplátku pošlou malý dáreček jako poděkování, abyste měli hezkou památku.

Můžete si zvolit libovolnou výši příspěvku jednoduše a rychle - podle toho, na co byste pejskům v útulku chtěli přidat nějakou tu korunku.

O co si pejsci letos napsali Ježiškovi?
Odčervení - pokryje náklady na odčervení jednoho pejska v útulku
Díky tomuto certifikátu můžeme nechat odčervit jednoho pejska v útulku. Potřebným pejskům poputuje odčervení, které je potřeba provést u každého pejska v útulku několikrát do roka. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 50 Kč.

Dezinfekce boxů - pokryje náklady na jednorázovou dezinfekci karantény a ošetřovny
Díky tomuto certifikátu můžeme řádně vydesinfikovat karanténu a ošetřovnu. Potřebným pejskům poputují penízky na dezinfekci, která je potřeba provést v prostorách útulku i několikrát denně. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 100 Kč.

Čipování  - pokryje náklady na pořízení jednoho čipu pro útulkového pejska
Díky tomuto certifikátu můžeme pořídit čip jednomu pejskovi v útulku. Pes s čipem je jednodušeji identifikovatelný. Pejska za tento příspěvek necháme odborně načipovat a provedeme potřebnou registraci. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 150 Kč.

Na nezbytné opravy - na drobné opravy útulku, vybavení, boudiček a kotců
Díky tomuto certifikátu můžeme opravit vše, co je potřebné. Občas je potřeba opravit boudu, vyspravit kotec. Pejskům poputují penízky do fondu oprav. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 200 Kč.

Čistá podestýlka - pokryje náklady na podestýlku do kotců a  boudiček pro celý útulek na týden
Díky tomuto certifikátu můžeme zajistit pejskům čistou slámu a dřevitou vlnu. Nejvíce podestýlky spotřebujeme právě v zimě, takže pejsci budou za takový dárek opravdu vděční. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 250 Kč.

Očkování - pokryje náklady na očkování pro jednoho pejska v útulku
Díky tomuto certifikátu můžeme nechat naočkovat jednoho pejska v útulku. Potřebným pejskům zajistíme odborné očkování, které je potřeba provést u každého pejska v útulku. Na očkování přispějete Vaším darem ve výši 300 Kč.

Výcvikové pomůcky - nyní můžeme pořídit speciální výcvikové pomůcky pejskům v útulku na míru
Díky tomuto certifikátu můžeme pořídit speciální výcvikové pomůcky. Pejsci si díky hraní a výcviku zkrátí čekání na svého nového páníčka a navíc mají pejsci s výcvikem větší šanci na umístění. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 350 Kč.

Doplňky stravy a vitamíny - z této částky můžeme pejskům pořídit kloubní výživu, probiotika nebo speciální vitamíny
Pejsci dostávají do misek společně s masem důležité doplňky stravy a vitamíny pro správnou funkci kloubů, šlach a správné trávení. Na tyto doplňky můžete přispět Vaším darem ve výši 400 Kč.


Péče o srst - tímto pokryjeme náklady na péči o zanedbanou srst jednoho pejska v útulku
Do útulku se dostávají i pejsci ze špatných podmínek se zanedbanou srstí, přerostlými drápky a někdy i úplní dredaři. Někteří nikdy nezažili česání, stříhání. Chcete jim to jednou za život dopřát? Společně to můžeme zrealizovat za Váš dar ve výši 450 Kč.

Pná miska masa - jeden pejsek v útulku má celý měsíc plnou misku masa!
Díky tomuto certifikátu můžeme pejskům dopřát plnou misku masa. Darujte blízkému certifikát a pejskům pořádnou hostinu! To vše se dá zrealizovat za Váš dar 500 Kč.

Na veterinární výdaje - pejskům můžeme dopřát vyšetření krve, nebo v případě zranění rentgenové nebo sonografické vyšetření
Díky tomuto certifikátu můžeme pejskům zajistit odborné veterinární vyšetření. To se dá zrealizovat za Váš dar 1000 Kč.

Péče o vrh štěňat - pokryje odčervení a stravu pro čtyři nechtěná štěňata
Někdy nám na útulek osud zavane i partu malých psích uličníků, o které je potřeba se postarat. Díky tomuto certifikátu odčervíme a zajístíme stravu pro čtyři nechtěná štěňata. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 2000 Kč.


Pokud si nevyberete z uvedených částek, nevadí! Zvolíte-li jinou částku, máme pro vás speciální certifikát ;)


Tištěný certifikát Vám přijde do schránky poštou.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
snad pejskům udělá i tento malý příspěvek radost
Karolína Podracká
350 Kč
Přeji všem pejskům.aby se nejen na Vánoce měli dobře.A aby co nejdříve našli nové domovy.
Radoslava Hodonská
500 Kč
Veselé Vánoce všem zvířátkům ;)
Simona Urbánková
Nedavno jsem prisla o milovaneho pejska a jeste nemam silu se do utulku vydat osobne, a tak jsem rada, ze alespon takhle mohu trosku pomoci tem ostatnim :-) je to opravdu krasny napad!
Šárka
1 000 Kč
Tak a darek k vanocum zařízen :)
Barbora Voxová
500 Kč
Kamarád měl jen šlapací autíčko, ale jezdil na něm, i při svém postižení, jako drak! Když jsme ho však posadili na "velké" kolo, na kterém jsme ho museli přidržovat a vézt, byl mnohem šťastnější. Dodnes na tu naši dětskou partu vzpomíná a já také. Děkuji, že pomáháte dětem, aby byli šťastní!
Jana Reichlová
💛
Kristýna Sokolová
500 Kč
Všem pejskům jen to nejkrásnější. Mára a Mišulka
Mára
300 Kč
Přeji hodně štestí a pejskům hodné a milující páníčky!
Nikola Kratochvílová
Díky za to, co pro pejsky děláte :)
Karolína Rothová