Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Ježíšek z domova

Udělejte na Vánoce radost hned dvakrát! Blízkému člověku i pejskům v nouzi. Pošlete pejskům bez domova "Ježíška" podle vašeho výběru. Váš dárek poputuje pejskům, kteří stráví Vánoce bez rodiny v útulku. Přispět jim můžete například na krmení, teplou podestýlku na zimu a veterinární péči. Oni vám na oplátku pošlou malý dáreček jako poděkování, abyste měli hezkou památku. Packu na to!

Ježíšek pro pejsky v útulku

Pod konkrétní hodnotou se skrývá konkrétní forma pomoci (klikněte na hodnotu a dole uvidíte, co se za tento dar dá pořídit). Pokud si nevyberete z uvedených částek, nevadí! Zvolíte-li jinou částku, máme pro vás speciální certifikát ;)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Napadlo vás, že byste chtěli před Vánoci obdarovat pejsky z útulku, ale bojíte se útulek navštívit, že byste si všechny pejsky chtěli odvést domů? :) Pošlete jim z domova "Ježíška" podle vašeho výběru a oni vám na oplátku pošlou malý dáreček jako poděkování, abyste měli hezkou památku.

Můžete si zvolit libovolnou výši příspěvku jednoduše a rychle - podle toho, na co byste pejskům v útulku chtěli přidat nějakou tu korunku.

O co si pejsci letos napsali Ježiškovi?
Odčervení - pokryje náklady na odčervení jednoho pejska v útulku
Díky tomuto certifikátu můžeme nechat odčervit jednoho pejska v útulku. Potřebným pejskům poputuje odčervení, které je potřeba provést u každého pejska v útulku několikrát do roka. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 100 Kč. Tento certifikát posíláme pouze v elektronické podobě.


Čipování  - pokryje náklady na pořízení jednoho čipu pro útulkového pejska
Díky tomuto certifikátu můžeme pořídit čip jednomu pejskovi v útulku. Pes s čipem je jednodušeji identifikovatelný. Pejska za tento příspěvek necháme odborně načipovat a provedeme potřebnou registraci.
To vše se dá zrealizovat za Váš dar 150 Kč.


Dezinfekce boxů - pokryje náklady na jednorázovou dezinfekci karantény a ošetřovny
Díky tomuto certifikátu můžeme řádně vydesinfikovat karanténu a ošetřovnu. Potřebným pejskům poputují penízky na dezinfekci, která je potřeba provést v prostorách útulku i několikrát denně. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 200 Kč


Čistá podestýlka - pokryje náklady na podestýlku do kotců a  boudiček pro celý útulek na týden
Díky tomuto certifikátu můžeme zajistit pejskům čistou slámu a dřevitou vlnu. Nejvíce podestýlky spotřebujeme právě v zimě, takže pejsci budou za takový dárek opravdu vděční. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 250 Kč.


Vánoční dárek - dárek na míru pro jednoho pejska v útulku
I v útulku je možné pejskům zpestřit pobyt a darovat jim pod stromeček hračku nebo dobrůtky na míru podle jeho preferencí. Naše svěřence dobře známe a tak jim za Váš dar 300 Kč můžeme vybrat dárek přesně na míru.


Pamlsky - pamlsky šité na míru pro jednoho pejska v útulku na celý měsíc
,,Zadarmo ani kuře nehrabe" - a platí to i o snaze pejsků a jejich motivaci spolupracovat s člověkem a učit se novým životním dovednostem- Každý pejsek v útulku má rád jiné druhy pamlsků a my díky Vašemu daru 300 Kč můžeme vybrat pro každého pejska přesně ty, které daný pejsek preferuje, nebo mu jeho zdravotní stav dovolí.


Péče o srst - tímto pokryjeme náklady na péči o zanedbanou srst jednoho pejska v útulku
Do útulku se dostávají i pejsci ze špatných podmínek se zanedbanou srstí, přerostlými drápky a někdy i úplní dredaři. Někteří nikdy nezažili česání, stříhání. Chcete jim to jednou za život dopřát? Společně to můžeme zrealizovat za Váš dar ve výši 400 Kč.


Očkování - pokryje náklady na očkování pro jednoho pejska v útulku
Díky tomuto certifikátu můžeme nechat naočkovat jednoho pejska v útulku. Potřebným pejskům zajistíme odborné očkování, které je potřeba provést u každého pejska v útulku. Na očkování přispějete Vaším darem ve výši 500 Kč.


Doplňky stravy a vitamíny - z této částky můžeme pejskům pořídit kloubní výživu, probiotika nebo speciální vitamíny
Pejsci dostávají do misek společně s masem důležité doplňky stravy a vitamíny pro správnou funkci kloubů, šlach a dobré trávení. Na tyto důležité doplňky můžete přispět Vaším darem ve výši 800 Kč.


Antiparazitika - nezbytný pomocník proti nepříjemným breberkám
Nejenom blechy a klíšťata umí pěkně potrápit. Ale i méně viditelní parazité jako je svrab, demodex, škrkavky či tasemnice umí způsob nemalé potíže. Díky Vašemu daru 1 000 Kč můžeme s těmito breberkami zatočit.


Plná miska masa - jeden pejsek v útulku má celý měsíc plnou misku masa!
Díky tomuto certifikátu můžeme pejskům dopřát plnou misku masa. Darujte blízkému certifikát a pejskům pořádnou hostinu! To vše se dá zrealizovat za Váš dar 1 500 Kč.


,,Zuby - pohroma huby" -  řešení pro jednoho pejska v útulku.
O potížích se zuby by mohli vyprávět téměř všichni pejsci menších ras. Malé rasy pejsků mnohem více trpí na kažení zubů a pokud je chrup v katastrofálním stavu, obvykle se to projeví i na celkovém zdravotním stavu pejska. Má bolesti, vleklé záněty, nemůže se pořádně najíst...A my díky Vašemu daru 2 000 Kč můžeme toto trápení vyřešit.


Péče o vrh štěňat - pokryje odčervení a stravu pro čtyři nechtěná štěňata
Někdy nám do útulku osud zavane i partu malých psích uličníků, o které je potřeba se postarat. Díky tomuto certifikátu odčervíme a zajístíme stravu pro čtyři nechtěná štěňata a během pobytu v útulku je začneme připravovat na adopci. To vše se dá zrealizovat za Váš dar 3 000 Kč.

Akutní ošetření - v útulku nikdy nevíme, v jakém stavu se k nám pejsek dostane.
Někdy je to pejsek s větším zraněním a je potřeba okamžitý převoz na veterinu, někdy se jedná o pejska v celkově tak špatném stavu, že je nutné zakročit bezodkladně a neztratit ani minutu.
Díky tomuto certifikátu můžeme pejskům zajistit odborné veterinární vyšetření a to i pokud se jedná o potřebu návštěvy pohotovosti se stabilizací stavu. To vše můžeme zařídit za Váš dar 5 000 Kč.


Příprava na nový život - ,,od A do Z"
Taková příprava pejska v nouzi na nový domov může trvat i několik týdnů. Zdlouhavé léčení zraněného těla i duše, budování důvěry, léky, ubytování, každodenní péče. Tahle finančně i časově náročná cesta má ale vždy stejný jasný cíl - nový a lepší život pro pejska v útulku. Díky Vašemu daru 10 000 Kč má pejsek v útulku nový život na dosah.


Pokud si nevyberete z uvedených částek, nevadí! Zvolíte-li jinou částku, máme pro vás speciální certifikát ;)


Tištěný certifikát Vám přijde do schránky poštou.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přišel čas rekapitulace úspěšnosti projektu z roku 2017:

Díky vaším darům z projektu "Ježíšek z domova" jsme:

 • odčervili 50 psů
 • 30x důkladně vydezinfikovali celou karanténu včetně využití germicidní lampy
 • načipovali 30 psů
 • do fondu oprav přidali 6600 Kč, které byly využity při výměně dveří v karanténě za dveře lépe izolující.
 • čistou podestýlku jsme vyměnili 254x a celkem ji využilo 160 psů
 • naočkováno bylo 50 psů
 • byly pořízeny výcvikové pomůcky v hodnotě 5 tisíc korun
 • doplňků stravy jsme mohli nakoupit v celkové hodnotě 5 200 korun, které jsme plně využili, především pak pro doplňky stravy pro pejska Darga (jaterní trable)
 • Nadstandardní péči o srst jsme mohli dopřát 8 pejskům (léčba zánětů kůže, stříhání)
 • Největší parádou pak byla možnost pořídit maso pro psy o váze 1300 kg, které nám vystačilo na 4 měsíce!
 • 26 pejskům bylo přidáno na jejich léčbu
 • byly obstarány 3 vrhy štěňat
Podaří se díky projektu ,,Ježíšek z domova" pomoci ještě více opuštěným pejskům? 

Založení projektu

Please, don't send me anything, better to save this money for the dogs.

Yuliia Merkusheva Merkusheva

Přejeme krásné a klidné prožití svátků vánočních. A všechno nejlepší do nového roku. Drábkovi

Petra Drábková
3 000 Kč

Přeji Vám i všem pejskům krásné Vánoce.

Martin Súkenník
1 000 Kč

Veselé Vánoce!

Marek Kocian
500 Kč

Děkujeme

Klára Mocková
500 Kč

Pomoc psím kamarádům.
Každý dar se počítá.

Kristýna Charvátová
200 Kč

veselé vánočky :)

valerie zámrská
500 Kč

Díky za všechno, co děláte!!! Krásné Vánoce!

Monika Turkova
500 Kč

Budem rád za akúkoľvek pomoc :)

Dávid Lovász
10 Kč

@k_marje

Kristina Marie Kubcová
100 Kč