Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče

Umírání.cz

Podpořte informační, poradenský a diskusní web, jehož smyslem je sdílet zkušenosti zdravotníků, sociálních pracovníků, psychoterapeutů a duchovních s dalšími lidmi v celé republice, kteří se dostali do nelehké životní situace  –  jsou vážně nemocní, pečují o umírajícího nebo jim zemřel někdo blízký.

Podpořte portál Umírání.cz

14 001 Kč

přispělo

26 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

V českém veřejném prostoru je téma smrti a umírání stále opomíjené. Cesta domů proto provozuje informační, poradenský a diskusní portál Umírání.cz. Jeho smyslem je sdílet zkušenosti zdravotníků, sociálních pracovníků, psychoterapeutů a duchovních s dalšími lidmi v celé republice, kteří se dostali do nelehké životní situace – jsou vážně nemocní, pečují o umírajícího nebo jim zemřel někdo blízký. Je to jediný portál tohoto druhu v ČR a statistika návštěvnosti dokazuje jeho potřebnost. 

Na dotazy v internetové poradně odpovídají lékaři, sociální pracovníci a psychoterapeuti z Cesty domů. Portál denně aktualizují redaktoři, aby zde stovky lidí každý den našly radu a čerstvé zprávy z oblasti paliativní péče.

Práci všech odborníků a redaktorů, kteří o něj a tedy i o jeho návštěvníky pečují, hradíme z darů a grantů určených organizaci Cesta domů. 
Váš dar nám v tom pomůže. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Tento dar pro Cestu domů je zároveň dárkem pro Pavla Havlíka a Jitku Tauschovou, kteří si přáli, aby "jejich" dárek dostala nezisková organizace, která si to zaslouží.
Pavel Šmilauer
1 000 Kč