Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče

Umírání.cz

Podpořte informační, poradenský a diskusní web, jehož smyslem je sdílet zkušenosti zdravotníků, sociálních pracovníků, psychoterapeutů a duchovních s dalšími lidmi v celé republice, kteří se dostali do nelehké životní situace  –  jsou vážně nemocní, pečují o umírajícího nebo jim zemřel někdo blízký.

Podpořte portál Umírání.cz

přispělo

77 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V českém veřejném prostoru je téma smrti a umírání stále opomíjené. Cesta domů proto provozuje informační, poradenský a diskusní portál Umírání.cz. Jeho smyslem je sdílet zkušenosti zdravotníků, sociálních pracovníků, psychoterapeutů a duchovních s dalšími lidmi v celé republice, kteří se dostali do nelehké životní situace – jsou vážně nemocní, pečují o umírajícího nebo jim zemřel někdo blízký. Je to jediný portál tohoto druhu v ČR a statistika návštěvnosti dokazuje jeho potřebnost. 

Na dotazy v internetové poradně odpovídají lékaři, sociální pracovníci a psychoterapeuti z Cesty domů. Portál denně aktualizují redaktoři, aby zde stovky lidí každý den našly radu a čerstvé zprávy z oblasti paliativní péče.

Práci všech odborníků a redaktorů, kteří o něj a tedy i o jeho návštěvníky pečují, hradíme z darů a grantů určených organizaci Cesta domů. 
Váš dar nám v tom pomůže. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

mockrát děkuji za pomoc

Helena Tvrzová
3 000 Kč

Děkuji

Jan Lněnička

Když vám odchází nejbližší člověk, hledáte útěchu i odpovědi na otázky ,jak mu jeho cestu ulehčit a co potom, až cesta skončí....obojí jsem na vašem webu nalezla. Moc vám děkuji.

Dárce

Díky za existenci Cesty domů, z.ú.

Eva Bartošová
200 Kč

Děkuji, byli jste mi oporou v těžkých chvílích.

Jan Lněnička

Jsem ráda, že existují podobné instituce!

Markéta Marešová
200 Kč

Díky za Vaši práci! Sama jsem na Vašich stránkách nalezla mnoho relevantních informací a jsem ráda, že v prostředí českého internetu existuje takový zdroj. Téma smrti a umírání je stále v naší společnosti spíše tabu, děkuji za Vaši snahu to měnit.

Eva Pekárková
1 000 Kč

Tento dar pro Cestu domů je zároveň dárkem pro Pavla Havlíka a Jitku Tauschovou, kteří si přáli, aby "jejich" dárek dostala nezisková organizace, která si to zaslouží.

Pavel Šmilauer
1 000 Kč