Farma Naděje z.s.


Zvířata

Farma Naděje

Hlavním cílem projektu Farma Naděje je pomoc hospodářským zvířatům zachráněným z nevyhovujících podmínek a také osvětová činnost. Chceme lidem ukázat, že zvířata, kterým jsme dali nálepku hospodářská, se v prožívání lásky, radosti i bolesti nijak neliší od našich domácích mazlíčků. Prasata jsou dle vědeckých studií dokonce chytřejší než psi. Krávy jsou pečlivé a starostlivé mámy a utvářejí mezi sebou přátelství na celý život, slepice jsou velcí mazlíci.

vybíráme od 10.10.2017

Příspěvek na provoz azylu pro hopodářská zvířata zachráněná z nevyhovujících podmínek.

Věříme, že hospodářská zvířata nejsou zboží, ale myslící a cítící bytosti, které si zaslouží naši ohleduplnost. Většina lidí se o jejich osudy nezajímá a netuší, čím vším si musí v procesu „živočišné výroby“ projít. Mnozí jejich úděl chápou jako nutný v rámci naplnění svých vlastních potřeb. Rádi bychom proto ukázali, že tyto tvory, v mnohém velmi podobné našim domácím mazlíčkům, není nutné využívat a že lze i bez živočišných produktů vést zdravý a plnohodnotný život.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

               
Vždy jsme chtěli pomáhat nejen zvířatům, ale také lidem. Zvířata mají jeden úžasný dar, a to že nás učí bezpodmínečné lásce, za kterou neočekávají nic nazpět. Chceme tuto lásku v lidech opět probudit skrze zachráněná zvířata a jejich příběhy. Chceme, aby se u nás naši hosté cítili jako na návštěvě u přátel nebo jako doma. Koho přestane těšit lenošení u televize, může se venku porýpat v hlíně, postarat se o zvířata, v dílně si vyrobit něco na památku nebo se vyhřívat v křesle na sluníčku a číst si knížku. Věříme, že návštěva naší farmy uspokojí malé i velké od dětí přes rodiče po babičky a dědečky, každý si u nás najde to své.


Koupili jsme pozemek o celkové rozloze 2,6 hektaru v obci Dobrovítov, nedaleko měst Čáslav a Kutná Hora, a začali budovat vše od základu na holé louce… tedy spíše poli. Na farmě žije kromě dobrovolníků kolem 110-ti zachráněných zvířátek (beránci, ovečky, kozičky, kozlíci, kůzlátka, prasátka, králíčci, slepičky, kohoutek, kočičky, kravičky a oslík), a noví obyvatelé stále přicházejí...   

   


Na to, abychom všechna zvířata mohli ubytovat a postarat se o ně, a součastně vytvořili i příjemné odpočinkové místo pro návštěvníky, potřebujeme vaši pomoc.   



Farma Naděje chce lidem ukázat jiný přístup, jinou cestu, cestu srdce. Chceme jít dobrým příkladem ve vztahu ke zvířatům, přírodě i k lidem a tím přispět ke zlepšení podmínek chovu dobytka, ke změně přístupu lidí ke zvířatům, kterým dala společnost nálepku „hospodářská“ a která my lidé zneužíváme pro svou spotřebu.



Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat, protože tento projekt je možné realizovat jen díky vaší neustálé podpoře, které si moc vážíme.


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Mlska 😘

Josef Zoller

Benickovi

Dárce

🖤🖤🖤

Dárce

Vsem zviratkum na pomoc :)

Linda Slavikova
2 000 Kč

Moc bych si přála dojít do stádia, kdy přesnu jíst maso (i když se snažím, jíst ho s mírou). Neuvěřitelně si vážím toho, že pečujete o zvířátka, která my ostatní jíme.
Je krásné sledovat jak se u vás mají krásně a jsou jak v ráji. Překrásný co děláte a držím palce, ať se Vám i zvířátkům daří dobře a zachráníte víc těch úžasných tvorečků.

Michaela
1 000 Kč

Maruško a týme - moc vám s Farmou držím palce! Děláte moc krásnou a záslužnou věc. Díky za to.

Pavel Milan Černý
20 000 Kč

Klobouk dolů co děláte 😁 Přemýšlím,že vezmu svého pubertálnîho syna a přijedeme pomoci..a třeba i tím pomůžeme i sobě...ozvu se.Děkuji,že i tímhle málem muhu prispet. Ivka Znojmo

Ivana Grajcarikova
500 Kč

Moc děkujeme za to co děláte! A těšíme se brzy na viděnou!

Martin Mach
500 Kč

Podpora dobré věci jménem mé sestry Adély, která má srdce na správném místě.

Všechno nejlepší k svátku přejí Kája a Michal.

Adéla Hanušová
1 000 Kč

Jsem ráda, že existuje místo, kde zvířata mají naději.♥

Denisa Frydrýšková
500 Kč