Liga vozíčkářů, z. ú.


Sociálně znevýhodněné skupiny Lidé s postižením

PODPOŘTE CENTRUM DENNÍCH SLUŽEB

Obyčejné věci jako je nákup, vaření nebo výlet? PRO LIDI S TĚLESNÝM NEBO KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM TO NEMUSÍ BÝT DENNÍ RUTINA.

vybíráme od 2.5.2018

Doposud bylo vybráno:

Na podporu Centra denních služeb
6 600 Kč

přispělo

13 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Otevírání dveří, naplnění pračky, pověšení vypraného prádla nebo připravení si šálku dobrého čaje, to vše jsou obyčejné činnosti, které děláme automaticky bez přemýšlení a námahy.

Pro našeho Ondru, to tak ale není.  Každé vyčištění zubů, každá vyžehlená košile, každý uvařený oběd, to vše pro něj znamená velkou dávku úsilí a vynaložené energie. 

Naše Centrum denních služeb je tu pro lidi, kteří se rozhodli žít naplno navzdory svému hendikepu. 

Program v Centrum denních služeb je tvořen na míru jednotlivým klientům, tak aby se mohli zdokonalovat v jednotlivých činnostech. Každá hodina strávená v této službě je krůčkem k samostatnosti. Od pondělí do pátku si tak mohou realizovat své plány a někdy i sny.  

Pomozte a přispějte na provoz Centra denních služeb, protože žít obyčejný život může být někdy ten největší dar! Své o tom ví i rodiny našich klientů. Díky podpoře a péči, který jejich blízký má v Centru denních služeb i ony mohou prostor trávit svůj čas podle svých potřeb.

Pokud Vás zajímá co se aktuálně přihodilo nám nebo našim klientům, jakým způsobem můžete dále pomoci nebo při jaké příležitosti nás navštívit, dejte nám vědět kam zaslat newsletter

Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jak říkají moji Orlíci - každá koruna pomáhá...

Ivana Frýbortová
500 Kč