CZ / EN

ARPOK, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací Vzdělávání a výzkum

Rozvojové večery - besedy o světě kolem nás

Rozvojové večery tvoří cyklus besed s odborníky na rozvojovou a humanitární pomoc, kteří již od roku 2004 poskytují široké veřejnosti informace o aktuálním dění ve světě. Besedy pomáhají kultivovat dialog o složitých otázkách dnešního světa. POMOZTE NÁM ZACHOVAT TUTO TRADIČNÍ AKCI !

vybíráme od 10.8.2017
22 497 Kč

přispělo

36 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory


Do dnešního dne jsme přivedli více než 110 zajímavých hostů, kteří svými příspěvky umožnili posluchačům vidět krásy i problémy světa kolem nás s nadhledem a rozvahou. Pozvání mimo jiné přijali ERIK TABERY, šéfredaktor týdeníku Respekt, TOMÁŠ LINDNER, ONDŘEJ KUNDRA, redaktoři týdeníku Respekt, PAVEL GRUBER, ředitel Lékařů bez hranic v ČR, PETRA PROCHÁZKOVÁ, česká humanitární pracovnice a novinářka či PAVEL NOVÁČEK, vedoucí Katedry rozvojových a environmentálních studií Univerzity Palackého v Olomouci.

"Jsem rád, že jsem mohl být jedním z hostů rozvojového večera. Podobné akce pomáhají kultivovat dialog o složitých otázkách dnešního světa."      Tomáš Lindner, redaktor týdeníku Respekt                                                                              
                                                                             

Rozvojový večer "Opuštěná společnost" s Erikem Taberym 15. 11. 2017
Foto: archiv ARPOKu


PROČ POTŘEBUJEME PODPOŘIT
V letech 2005 – 2018 mělo více než 6500 posluchačů možnost vyslechnout odborníky na rozvojovou a humanitární pomoc a vytvořit si vlastní názor na danou problematiku.

Rozvojové večery  vždy byly úspěšné především díky vám! Přišli jste, naslouchali, kladli zvídavé dotazy. Společně s vámi chceme v této tradici pokračovat!

V roce 2018 může být tato tradice přerušena, neboť nám scházejí peníze na uspořádání dalších besed.


Podpořte rozvojové večery finančně i Vy a umožněte veřejnosti vidět svět v souvislostech!

Pokud Vás zajímá, proč lidé rozvojové večery navštěvují, podívejte se na náš web.

Děkujeme Vám!

ARPOK – vzdělávání, které přináší jiný pohled na svět. 

www.arpok.cz


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Dobrý den,
vaše činnosti je dle mého názoru velmi důležitá, aby se lidé víc orientovali v tomhle velmi složitém světě, ve kterém je obtížné věřit médiím. Skvělý zdroj předání osobních zkušeností a informací od zajímavých lidí. Pokračujte v tom a přeji hodně návštěvníků, lidí, kteří chtějí vědět mnohem víc.
M.P.
Margit Paszová