Armáda spásy


Sociálně znevýhodněné skupiny Zdraví

Zdravotní péče pro lidi bez domova

Přispějte na zdravotní péči pro lidi bez domova a další potřebné (sociálně vyloučené osoby, osamělí senioři, klienti azylových domů).

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Armáda spásy několik let pracuje na vytvoření komplexní zdravotní péče o lidi bez domova. Tito lidé trpí často různými chorobami a bohužel také velmi často nemohou nebo nechtějí vyhledat lékařskou pomoc. Proto Armáda spásy cítí velkou potřebu vybudovat a věnovat se intenzivně zdravotní péči do budoucna.
Základní pomoc při ošetření a konzultaci poskytují již naši terénní pracovníci.
Naše centra (v Praze a Brně) poskytují péči v rámci  svých ošetřoven a v současné době provozujeme naši první ordinaci praktického lékaře v Ostravě a plánujeme otevření dalších ordinací v České republice, které budou určeny pro lidi bez domova, sociálně vyloučené, osamělé seniory a klienty azylových domů.
Cílem této péče je zejména možnost efektivně řešit problematiku bezdomovectví v rámci komplexního týmu - lékař, sestra, sociální pracovník, terénní pracovník, zároveň také zlepšit zdravotní stav a informovanost o zdraví sociálně vyloučených osob, snížení invalidizace bezdomovectví a prevence šíření infekčních chorob v populaci.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ráda jsem alespoň trochu přispěla na dobrou věc

Hela

Přeji Vám hodně štědrých dárců a k tomu hodně zdraví, Daňková

Marie Daňková
300 Kč

Jsem ráda, že mohu alespoň takto přispět. Doufám, že síť ordinací praktických lékařů pro bezdomovce, osoby soc. vyloučené nebo soc. vyloučením ohrožené bude v dohledné době dostupná po celé ČR. Jako společnost jsem silní a úspěšní jen tehdy, pokud jsme solidární s našimi nejslabšími.

Markéta Benešová

Vaše práce má smysl, děkujeme

Martin Hudeček
1 919 Kč

Zdravotni pece je dulezita pro kazdeho, kazdy kdo potrebuje pomoc by ji mel dostat.

Adéla Přikrylová
500 Kč

Děkuji za příležitost maličko pomoci...

Dárce

skvělý projekt

Dárce

Snad to pomůže...

Zbynek Rathousky
2 000 Kč

Hodně zdraví!

Inamjan Ibragimov
500 Kč

Díky za vaši práci

Jan Vaněk