Armáda spásy


Sociálně znevýhodněné skupiny Zdraví

Zdravotní péče pro lidi bez domova

Přispějte na zdravotní péči pro lidi bez domova a další potřebné (sociálně vyloučené osoby, osamělí senioři, klienti azylových domů).

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Armáda spásy několik let pracuje na vytvoření komplexní zdravotní péče o lidi bez domova. Tito lidé trpí často různými chorobami a bohužel také velmi často nemohou nebo nechtějí vyhledat lékařskou pomoc. Proto Armáda spásy cítí velkou potřebu vybudovat a věnovat se intenzivně zdravotní péči do budoucna.
Základní pomoc při ošetření a konzultaci poskytují již naši terénní pracovníci.
Naše centra (v Praze a Brně) poskytují péči v rámci  svých ošetřoven a v současné době provozujeme naši první ordinaci praktického lékaře v Ostravě a plánujeme otevření dalších ordinací v České republice, které budou určeny pro lidi bez domova, sociálně vyloučené, osamělé seniory a klienty azylových domů.
Cílem této péče je zejména možnost efektivně řešit problematiku bezdomovectví v rámci komplexního týmu - lékař, sestra, sociální pracovník, terénní pracovník, zároveň také zlepšit zdravotní stav a informovanost o zdraví sociálně vyloučených osob, snížení invalidizace bezdomovectví a prevence šíření infekčních chorob v populaci.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za to, co děláte! :-)

Petr Holodňák
10 000 Kč

Děkuji za Vaši péči o potřebné, pomohla jsem ráda...

Magdaléna Juříková
1 000 Kč

Ať Vám Bůh žehná

Martin Tůma
500 Kč

odesláno

Božena Špačková
500 Kč

Děkuji za vaši práci.

Dárce
500 Kč

Díky za vaši práci.

Dárce
500 Kč

<3

Dárce

Fandím všem vašim aktivitám.

Danuše Považanová
100 Kč

Martin Vitásek
200 Kč

Dekuji ❤️

Barbora Dvorakova
2 000 Kč