ANO, ANO


Sociálně znevýhodněné skupiny Sport a volný čas

Benefice Sport pomáhá

Děkujeme, že jste zavítali na tuto stránku <3 - - Díky dobrovolníkům a dárcům jsme podpořili již více než 1800 sociálně a tělesně či mentálně hendikepovaných dětí s cílem rozvíjet u nich zdravé sebevědomí a zodpovědnost za sebe i své okolí. - - Letos jsme podpořili 228 dětí. - - Dlouhodobě podporujeme 111 dětí. - - Zde můžete vyjádřit podporu, tomu, co děláme darovánim jakékoli částky. - - Pŕi darování alespoň minimální částky stanovené pro konkrétní benefiční akci získáte právo se akce zúčastnit. - - Pokud se hlásíte na akci, vyplňte ve formuláři po vybrání částky všechna políčka neoznačená "+", jinak budou doplněna aź pŕi prezenci a riskujute, źe budou uvedena nesprávně. - - - - - - - Při prezentaci se prokažte vytištěným nebo "mobilním" potvrzením o daru. - - - - - - - - - <3 Děkujeme za Váš zájem i podporu a těšime se na Vás na akcích. Budeme rádi, když o nás dáte vědět přátelům.

Darování s přihlášením na akci -> Zvolte si částku níže

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Díky dobrovolníkům a dárcům jsme podpořili  již více než 1800 sociálně  sociálně a tělesně či mentálně hendikepovaných dětí s cílem rozvíjet u nich zdravé sebevědomí a zodpovědnost za sebe i své okolí.

Letos   jsme podpořili 228 dětí.
Dlouhodobě podporujeme 111 dětí.
>> Podpořené děti < <

Rádi byste také někoho podpořili?
>> děti, které na podporu čekají. < <


Dárci získávají právo se při splnění podmínek jednotlivých akcí  zúčastnit benefiční akce z kalendáře Sport pomáhá

 
Při prezentaci  se prokažte vytištěným nebo "mobilním" potvrzením o daru.
 
Je možné výjádřit podporu tomu, co děláme, i zasláním jakékoli částky či sdílením této stránky nebo vytvořenín Dárcovské výzvy.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Dobry den, omlouvam se za pozdni platbu, mam toho hodne, dekuji za pochopeni a tesim se v nedeli na Belecske Okruhy. Hezke dny preje Darkin :-)
Charles Darkin
400 Kč