PROSTOR PRO, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Neztratit se v dospívání

Už skoro 20 let pomáháme mladým v Hradci Králové neztratit se v dospívání. Jsme tu pro ně v kritickém období, doprovázíme je dospíváním tak, aby ho zvládli bez fatálních pádů. „Sjet do průšvihu“ je totiž snazší, než by se mohlo na první pohled zdát. V naší práci usilujeme především o to, aby žádné dítě nezůstávalo na svoje problémy samo. Rodina, vztahy, škola, šikana, drogy, volný čas, peníze, špatná nebo žádná práce – to je to, co řešíme v první linii. Jsme často jediná záchranná síť před pádem na dno.

#davamprostor

0 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Jak pomáháme? Profesionálně, otevřeně, zodpovědně a s respektem – ke každému.
  • V NZDM KLÍDEK nabízíme dětem a dospívajícím dívkám a chlapcům bezpečný prostor pro zvládání mezilidských, rodinných, vztahových a osobních problémů. To samé přenášíme do terénu – na ulici, do parků, obchoďáků… všude tam, kde mladí jsou.
  • V programu SPIRÁLA  už 9 let pomáháme malým i velkým školákům přijít na to, jak bezpečně čelit rizikům dospívání. Trénujeme s nimi, jak vycházet sami se sebou i s druhými, jak rozpoznávat rizika nebo co dělat, když jim trable přerůstají přes hlavu. Opravujeme jejich porouchané vztahy. 
  • V programu PRÁVO PRO KAŽDÝ DEN zase pracujeme s mladými lidmi, kteří se již dostali do střetu se zákonem, na tom, aby rychle našli cestu zpátky k zodpovědnému životu.
  • V Rodinném centru POHODA učíme rodiny trávit čas spolu, napříč všemi generacemi – od batolat po dědečky a babičky. Cvičíme, tvoříme, povídáme si, vzděláváme se. 
Přidejte se k nám a pomáhejte v Hradci Králové všem, kteří to potřebují.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu