PROSTOR PRO, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

#davamprostor

ŽÁDNÉ DITĚ SI NEZASLOUŽÍ ZŮSTAT NA SVOJE PROBLÉMY SAMO. Pomozte nám rozjet první mobilní nízkoprahový klub v Hradci Králové pro práci s dětmi a dospívajícími v ulicích města. Vytváří prostor a soukromí pro bezpečné řešení potíží. Snižuje rizika a nabízí alternativy pro trávení volného času. Poskytuje zázemí za každého počasí. Je flexibilní a vždy tam, kde mladí tráví volný čas. DEJTE svým darem PROSTOR pro změnu k lepšímu!

#davamprostor

5 300 Kč

přispělo

5 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

ŽÁDNÉ DÍTĚ SI NEZASLOUŽÍ ZŮSTAT NA SVOJE PROBLÉMY SAMO.
Proto už téměř 20 let pomáháme mladým v Hradci Králové neztratit se v dospívání. Jsme tu pro ně v kritickém období, doprovázíme je dospíváním tak, aby ho zvládli bez fatálních pádů. „Sjet do průšvihu“ nebo zabloudit v potížích je totiž snazší, než by se mohlo na první pohled zdát.
Rodina, vztahy, škola, šikana, drogy, volný čas, peníze, špatná nebo žádná práce – to je to, co řešíme v první linii. Jsme často jediná záchranná síť před pádem na dno.

Bez pomoci dárců se ale neobejdeme. Prosím, podpořte naši práci a přispějte na provoz mobilního nízkoprahového klubu, který bude ulicích Hradce Králové pomáhat těm, kteří by jinak zůstali na svoje potíže sami. Více na www.davamprostor.cz.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držím palce!
Martina Fafílková
kdo ví, kdy to nějaké, třeba i moje děti, budou potřebovat. Cokoliv co funguje v blízkém okolí je velké plus.
1 000 Kč