PROSTOR PRO, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Dávám PROSTOR

Od roku 2000 pomáháme dětem, mladým lidem a rodinám v Hradci Králové. Všem bez rozdílu nabízíme nízkoprahové, preventivní, prorodinné a prokariérní programy a pořádáme zajímavé akce pro veřejnost. Poskytujeme dětem a mladým lidem odbornou pomoc v obtížných životních situacích. Rodinám nabízíme volnočasové aktivity, zajímavé vzdělávání nebo menší veřejné akce. Spolupracujeme se školami v Královéhradeckém kraji v oblasti preventivních programů a pomáháme tak jejich žákům a učitelům. Dáváme prostor a příležitost pro změnu.

vybíráme od 13.6.2017

#dávám_prostor

0 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Jak pomáháme? Profesionálně, otevřeně, zodpovědně a s respektem – ke každému.
  • V KLUBÍKU a KLÍDKU nabízíme dětem a dospívajícím dívkám a chlapcům bezpečný prostor pro zvládání mezilidských, rodinných, vztahových a osobních problémů. To samé přenášíme do terénu – na ulici, do parků, obchoďáků… všude tam, kde mladí jsou.
  • V programu SPIRÁLApomáháme školám přirozenou formou řešit problémy, jako je třeba šikana, drogy nebo alkohol. Umíme nastavit dobré vztahy v kolektivu. Prostě ze škol děláme lepší místa.
  • V programu PRÁVO PRO KAŽDÝ DEN zase pracujeme s mladými lidmi, kteří se již dostali do střetu se zákonem, na tom, aby rychle našli cestu zpátky k zodpovědnému životu.
  • V Rodinném centru POHODA učíme rodiny trávit čas spolu, napříč všemi generacemi – od batolat po dědečky a babičky. Cvičíme, tvoříme, povídáme si, vzděláváme se. 
Přidejte se k nám a pomáhejte v Hradci všem, kteří to potřebují.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu