Skautská nadace Jaroslava Foglara


Kultura, umění a historie Děti, mládež, rodina

Den pro Orlovy

Díky Vám už můžeme realizovat Den pro Orlovy v základní podobě, jak jsme si jej vymysleli. Poslali jste nám potřebné finance, které nám Skautská nadace Jaroslava Foglara zdvojnásobila. Naše představy jsou však mnohem větší a nekončí jen u letošního roku. Každá koruna navíc nám umožní udělat Orlovskou hájenku zas o kousek hezčí.

Posíláme na Orlovy

27 100 Kč
vybráno 90 % z 30 000 Kč

přispělo

58 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Den pro Orlovy 


Orlovy jsou kolébkou českého skautingu a dodnes slouží skautům všech generací. Vůdcovský lesní kurz a Instruktorská lesní škola Gemini jezdí na Orlovy již 20 let a tomuto místu vděčí za mnohé. A tak bychom pro Orlovy chtěli na oplátku něco udělat my. Máme spousty schopných rukou, ale finance jsou k tomu taky třeba.

Na loňském ročníku kurzu Gemini jsme se do toho pustili poprvé. Umístili jsme informační panel pro kolemjdoucí, upravili místo prvního tábořiště, postavili březový stolek nebo třeba vytvořili repliku vozíku, se kterým k Orlovské hájence dorazil Svojsík s prvními táborníky.

Užili jsme si to a chceme Den pro Orlovy napevno zařadit do programu kurzu. Letos máme v plánu vyrobit nové lavičky k ohništi, renovovat lavičky na zápraží, opravit plot kolem základny, zbudovat venkovní schody a další práce dle finančních možností a šikovnosti účastníků. 

Pokud Ti Orlovy něco v minulosti daly, pošli pár korun na jejich zvelebení. A pokud je neznáš, mohou Tě v budoucnu přivítat třeba o chlup pěknější. 

Pokud vybereme 7500 Kč, Skautská nadace Jaroslava Foglara tuto částku zdvojnásobí! Každý dar se počítá i když nevybereme cílovou částku - a pokud vybereme více, budeme v plánech na příští rok velkorysejší.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
tož do toho
Alois Holub
Rád se tam někdy opět vrátím. :-)
Petr Kalousek
200 Kč
Ať se to vyvede!
Doufám, že se vše podaří
Pavel Vykydal
500 Kč
Děkuji a držím palce !
Jaroslava Vatay
200 Kč
Tereza Štaubertová
300 Kč
Pro Orlovy
Honza Charvát
200 Kč
... na Orlovy se nezapomíná :-)
Prófa
200 Kč
Díky :-)
200 Kč
Něco málo
Pedro
400 Kč