Hospic svaté Hedviky


Hospicová a paliativní péče Senioři

DOMA - je být vedle svých blízkých

Domácí hospicová péče nabízí pomoc pro nevyléčitelně nemocné, kteří chtějí být doma v kruhu svých blízkých. Poskytujeme specializovanou paliativní péči, která umožňuje nemocným setrvat doma ve svém prostředí. Pomáháme lidem s vážným onemocněním, aby mohli důstojným způsobem prožít závěr svého života a doprovázíme celou rodinu v tomto nelehkém období. V průběhu péče klademe důraz na maximální zachování kvality lidského života. Snažíme se vytvářet takové podmínky pro péči, aby mohla být domácí hospicová péče dostupná pro všechny, kteří ji potřebují, i když není hrazena zdravotní pojišťovnou.

vybíráme od 2.6.2017

Děkujeme za váš dar.

Podpořili jste rozvoj domácí hospicové péče pro Kladno, Slaný a okolí.
423 200 Kč

přispělo

126 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
"Doma  je místo, kde prožíváme vše co nám život přináší... radosti, starosti, štěstí, ale i smutek a zármutek. Doma je cítit bezpečí a lásku, doma je vše, na čem nám záleží."

Být doma v závěru života není samozřejmé. Hospic svaté Hedviky vám pomůže péči o blízké zvládnout. Domácí hospicová péče zajišťuje komplexní odbornou péči a podporu v domácím prostředí.

Pomáhat a spolupodílet se na činnosti a rozvoji domácí hospicové péče je výzva. Přidejte se k našim podporovatelům!

Pomozte společně s námi pacientům a jejich rodinám zůstat doma až do posledních chvil. Doma, kde mají pocit bezpečí a své blízké. Finanční příspěvky jsou využity výhradně k provozu a činnosti domácího Hospice svaté Hedviky a využijeme je především na mzdy sester, lékařů a asistentek. Finanční příspěvky také pomohou při financování nákladů provozu automobilů a pohonných hmot.

DĚKUJEME VÁM ZA PODPORU.


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Moc děkuji za Vaši práci.

Petra Líbová

Krásné Vánoce

Dárce