Prague Pride z.s.


Human Rights Giving Information

We are fair

Love is love neither homo nor hetero. Therefore, it’s only fair that love is treated equally. Your support can place us in an equal marriage world where we belong. We want our policy formers and makers to act fairly towards LGBT+ people, and recognize our love, commitment and contributions. Politicians have not found the time over the last 13 years to amend and settle legislation on registered partnership. Therefore, we are campaigning across the country to increase public support for the marriage equality of LGBT+ people. With your support and donations, we want to change that.

Help us to achieve marriage equality in the Czech Republic
Donate in :
secured by Darujme.cz
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Oberfalzer a jeho anti LGBT lobby má smůlu!! Dítě může mít dvě mámy nebo dva táty!!

Ashley Reese
CZK 1,200

držím palce.

Jan Gariš
CZK 300

Děkuji, že nadále bojujete za lidská práva. Nyní po EU parlamentních volbách to bude potřeba více než dříve, protože ultra pravice, bude chtít omezovat naše práva. 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️

Vlada Dudák

Díky, že bojujete. A mrzí mě, že budete/budeme muset bojovat i nadále. Hodně štěstí nám všem.

Lucie Mazalová
CZK 500

Držím vám palce, rozptýlit v politické elitě jedno z jejích největších maloměšťáckých tabu nebude vůbec snadné. Pravý konzervativec ctí hodnotu lásky a respektuje, že společenský institut, který je na ní postaven, je tedy pro všechny.

Pavel Netolický
CZK 500

Ještě něco před finálem :-D

Zdeněk Polách
CZK 2,000

Tak ať to klapne, stále držím palce. A díky za tu hezkou kampaň :-)

Zdeněk Polách
CZK 3,000

Peníze člověka šťastnějšího neučiní. Možnost mít rovnoprávnou rodinu ano. Moc bych si to přál.

Tonda Teichmann
CZK 2,000

Jakákoliv podpora organizace Jsme Fer nám přibližuje den, kdy rovnoprávná manželství budou skutečností pro všechny. Děkuji, že na naši komunitu bojujete!

Lukas Kay
CZK 500

Podporuji manželství pro všechny a věřím, že práva budou snad už brzy narovnána. Děkuji za práci Jsme fér, fandím vám a oceňuji vaši vytrvalost v komunikaci s politiky.

Markéta Kadeřábková
CZK 1,000