NADĚJE


Senioři

NADĚJE pro lidi ve stáří

Pečujeme o ty, kteří se pro svůj věk již neobejdou bez pomoci druhých, o lidi s demencí a s Alzheimerovou chorobou. Ročně zajišťujeme důstojný život i v této jeho etapě 750 lidem.

NADĚJE pro lidi ve stáří

Pečujeme o ty, kteří se pro svůj věk již neobejdou bez pomoci druhých, o lidi s demencí a s Alzheimerovou chorobou.
Ročně zajišťujeme důstojný život i v této jeho etapě 750 lidem.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Službám pro lidi ve stáří se věnujeme již od roku 1991, kdy jsme jako pravděpodobně první nevládní organizace po roce 1989 otevřeli domov pro lidi v této etapě života. Zavedli jsme pro tyto své domy název Domy pokojného stáří.

Považujeme za důležité, aby na sebe naše služby navazovaly tak, jak vyplývá z jejich podstaty popsané níže.

* Terénní práce, pečovatelská služba a domácí péče - pomáháme starým lidem přímo v jejich domácnostech. Podporujeme tak setrvání klientů v jim důvěrně známém prostředí.

* Denní stacionáře - vytváříme pro klienty, kteří kvůli snížené soběstačnosti nemohou zůstat během dne ve svých domácnostech, přátelské a bezpečné prostředí, v němž mohou strávit většinu dne. Pečující rodině tak umožňujeme chodit do zaměstnání, plnit další povinnosti a oddychnout si s vědomím, že blízkému člověku se dostává kvalitní péče.

* Domy pokojného stáří slouží k trvalému nebo přechodnému pobytu. Pokud naši klienti chtějí, mohou mít pokoj vybavený nábytkem ze svého domova, aby se cítili co nejlépe. Pokoje jsou jednolůžkové a dvojlůžkové a mají vlastní koupelnu a WC.
Velkou pozornost věnujeme aktivizaci starších lidí a využití jejich volného času.

* Domov se zvláštním režimem - v těchto specializovaných zařízeních poskytujeme přechodný či trvalý pobyt lidem s poruchami paměti a orientace, zejména s Alzheimerovou chorobou.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

#dobroden ❤️

Anna Millerová
109 Kč

Jsem plátce DPH, prosím o uvedení mého DIČ: CZ6912293960

Martin Nový
3 000 Kč

Veselé vánoce

Oskar Vaculík