NADĚJE


Senioři

NADĚJE pro lidi ve stáří

Pečujeme o ty, kteří se pro svůj věk již neobejdou bez pomoci druhých, o lidi s demencí a s Alzheimerovou chorobou. Ročně zajišťujeme důstojný život i v této jeho etapě 750 lidem.

NADĚJE pro lidi ve stáří

Pečujeme o ty, kteří se pro svůj věk již neobejdou bez pomoci druhých, o lidi s demencí a s Alzheimerovou chorobou.
Ročně zajišťujeme důstojný život i v této jeho etapě 750 lidem.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Službám pro lidi ve stáří se věnujeme již od roku 1991, kdy jsme jako pravděpodobně první nevládní organizace po roce 1989 otevřeli domov pro lidi v této etapě života. Zavedli jsme pro tyto své domy název Domy pokojného stáří.

Považujeme za důležité, aby na sebe naše služby navazovaly tak, jak vyplývá z jejich podstaty popsané níže.

* Terénní práce, pečovatelská služba a domácí péče - pomáháme starým lidem přímo v jejich domácnostech. Podporujeme tak setrvání klientů v jim důvěrně známém prostředí.

* Denní stacionáře - vytváříme pro klienty, kteří kvůli snížené soběstačnosti nemohou zůstat během dne ve svých domácnostech, přátelské a bezpečné prostředí, v němž mohou strávit většinu dne. Pečující rodině tak umožňujeme chodit do zaměstnání, plnit další povinnosti a oddychnout si s vědomím, že blízkému člověku se dostává kvalitní péče.

* Domy pokojného stáří slouží k trvalému nebo přechodnému pobytu. Pokud naši klienti chtějí, mohou mít pokoj vybavený nábytkem ze svého domova, aby se cítili co nejlépe. Pokoje jsou jednolůžkové a dvojlůžkové a mají vlastní koupelnu a WC.
Velkou pozornost věnujeme aktivizaci starších lidí a využití jejich volného času.

* Domov se zvláštním režimem - v těchto specializovaných zařízeních poskytujeme přechodný či trvalý pobyt lidem s poruchami paměti a orientace, zejména s Alzheimerovou chorobou.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
#dobroden ❤️
Anna Millerová
109 Kč
Jsem plátce DPH, prosím o uvedení mého DIČ: CZ6912293960
Martin Nový
3 000 Kč
Veselé vánoce
Oskar Vaculík