Skautská nadace Jaroslava Foglara


Philanthropy and Volunteering Children, Youth and Family

Support Scout hall (re)constructions

The Czech Scout Foundation supports fundraising campaigns of local Scout groups by providing training, online portal, and covering transaction fees so that every penny raised goes to Scout hall (re)constructions.

Czech Scout Foundation

Support Scout halls (re)constructions.
€5,792

supported by

40 people
Donate in :
secured by Darujme.cz
Scout centers are in the Czech Republic fundamental for the activities of local groups. Yet, dozens of Scout groups are struggling with a lack of clubhouses and do not have sufficient space to invite new members, develop their program, and organize more events.

The Czech Scout Foundation of Jaroslav Foglar makes sure that Scouts can reach out to their local donors effectively and that all donations are spent on (re)constructions of Scout clubhouses. We help from the very beginning with obtaining an architectural study, project documentation, as well as geting the material needed and finishing the construction.

Our goal is to be partners with Scout centers in large investment projects and to help find the missing funds by opening separate individual project on an easy-to-use online portal Darujeme.cz and besides , we multiply the donated amounts (so called matching) and also cover the administrative fee charged by the portal operator.

In last six years we have supported over 100 online donor projects, gained over 10,000 donations and the total amount received exceeded CZK 16 million. But that is still not enough!

Come and support Scout clubhouses with a regular donation. Every month we will send the entire monthly amount gained to help with construction or renovation of one specific clubhouse (so-called clubhouse of the month). At the same time, you will enable us to provide the centers with methodical guidance and promotion of their activities.

Your regular donation will thus help development of Scouting at the local level throughout the country. Thank you for helping us!

All ongoing projects supported to be find (might be only in the Czech language HERE.
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Klubovnou prosince je před rokem vyhořelá a nově obnovená klubovna v Bojkovicích.

Klubovnou měsíce listopadu je SD v Mostě. Dary budou použity na výrobu skladového regálu, který jim umožní přestěhovat sklad z nájmu do vlastních prostor.
 

Klubovnou měsíce října je Bobří srub v Háji ve Slezsku. Klubovna se bude otevírat 15. října a potřebovali by ještě pořídit matrace na spaní, aby mohli klubovnu nabízet i o víkendech.

Klubovnou měsíce září je nová klubovna v Polné. Zaslané dary budou použity k dovybavení kuchyně, aby mohla být klubovna nabízena na víkendové akce.

Klubovnou měsíce června je Baráček ve Velkém Meziříčí. 

Klubovnou měsíce května je nová maringotka skautského oddílu Klubíčko v obci Skály u Protivína. Oddíl v malé obci přišel o klubovnu v obecních prostorách a potřebuje rychlou náhradu. Mají možnost si koupit takovou maringotku. 

Klubovnou dubna je stavba střediskové klubovny střediska Srdíčko Třebíč.

Klubovnou měsíce března je dětský koutek v Asistenčním centru Jihomoravského kraje pro válečné uprchlíky v pavilonu B na brněnském výstavišti. Podpora pravidelných dárců klubovny měsíce je aktuálně dostačující a bude použita především na drobné operativní nákupy pro zajištění  dobrovolnických služeb, které dohlíží nad provozem dětských koutků. Větší finanční dary nemáme jak uplatnit. Budeme rádi, pokud se stanete pravidelnými dárci. Děkujeme dosavadním pravidelným dárcům a věříme, že březnové přesměrování jejich darů pochopí. Sami jsme si něco takového nedokázali ještě před pár dny představit.
 

Klubovnou měsíce února je Skautský dům v Mostě.

Klubovnou ledna 2022 je budoucí klubovna oddílu Tuvia v Praze na Vítkově.  Vzniká v těchto sklepních prostorách.

Klubovnou prosince je rekonstrukce Skautského domu v Opavě. Tušíte, k jakému účelu byl tento dům původně postaven? 
 

Klubovnou měsíce listopad je stavba klubovny ve Střelicích u Brna.

Na klubovnu měsíce září jste přispěli částkou 2902 Kč. Posíláme tuto částku do Háje ve Slezsku. Děkujeme!

Klubovnou měsíce října je nová klubovna stavěná svépomocí v Polné. 

Dary přijaté v průběhu července a srpna jsou určeny na provozní náklady nadace spojené s podporou skautských kluboven. Deset dárců poslalo dvacet darů v celkové výši  5804 Kč. Všem dárcům velké díky.

Klubovnou měsíce září je stavba roubeného srubu v Háji ve Slezsku.  Na jejich webu si můžete prohlédnout podrobnou fotogalerii z postupu stavby. Dary přijaté v průběhu září pošleme středisku Ostrá Hůrka Háj ve Slezsku.

Klubovnou měsíce června je stavba nové klubovny ve Vyškově. Všechny dary, které se v průběhu června vyberou, pošleme vyškovským skautům na dokončení jejich klubovny.
Scout hall of the Month in June.

Klubovnou měsíce května je stavba nové klubovny v Teplicích. 

Na klubovnu v Mníšku pod Brdy se v průběhu dubna vybralo 8650 Kč.

Klubovnou měsíce dubna je nová stavba střediska Skalka v Mníšku pod Brdy.

V nově budované klubovně v Mníšku pod Brdy nezahálejí a začali s vnitřními omítkami.

Create project

Pan Kovařík a Žlůva

Zbyněk Žlůva
CZK 2,222

Ich dien

Jakub Charvát
CZK 100

Ať korunky slouží :)

Arwen
CZK 200

Děkuji

Zbyněk Žlůva

My moc děkujeme! Vážíme si každé podpory, té pravidelné si velevážíme!

Skautská nadace Jaroslava Foglara

Z Aljašky s pozdravem

Vlastic MAREK
CZK 1,000

Díky!

Lenka Seinerová

Klobouk dolů před tím co děláte. Děkuji

Zbyněk Žluva
CZK 100

Kéž skautské hnutí sílí a šíří odkaz a hodnoty Jaroslava Foglara.

Kevi
CZK 500

Foglara a jeho knihy jsem měl moc rád. Byl jsem skaut v Janovicích nad Úhlavou.

Karel Pacner
CZK 1,000