Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina Filantropie a dobrovolnictví

Pravidelně podporuji nadaci, pomáhám získávat zázemí pro skautskou výchovu

Skautská nadace Jaroslava Foglara finančně podporuje stavby a opravy zázemí pro činnost skautských oddílů, zejména kluboven. Pojďte do toho s námi pravidelným darem!

Skautská nadace Jaroslava Foglara

Budu pravidelně podporovat nadaci, pomáhám získávat zázemí pro skautskou výchovu.
10 269 Kč

přispělo

13 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Desítky skautských středisek po celé republice se potýkají s nedostatkem kluboven, které tvoří hlavní zázemí pro jejich činnost. Kvůli tomu nemohou často přijímat nové členy a musí omezovat schůzky a další akce. Skautská nadace Jaroslava Foglara už několik let podporuje získávání financí pro stavby a rekonstrukce kluboven. Ve spolupráci s portálem Darujme.cz poskytuje střediskům platební nástroj pro veřejné sbírky a každou vybranou korunu násobí. Naším cílem je usnadnit a maximálně zjednodušit jejich přístup k tomuto prostředku pro oslovování potenciálních dárců a zvyšovat tak finanční nezávislost skautských středisek.

Za tři roky se pod hlavičkou nadace uskutečnilo už téměř 70 dárcovských projektů, přijali jsme přes 4 300 darů a přesáhli celkovou částku 5 milionů vybraných příspěvků. Ale to stále nestačí, stejně jako každý rok roste skautské hnutí v Česku, roste i nutnost pomoci budovat jeho zázemí. Tak, aby skauting mohl přinášet výchovné poselství mezi více mladých lidí. 

Pojďte skautské klubovny podpořit i vy pravidelným příspěvkem. Každý měsíc ho za vás pošleme na stavbu či rekonstrukci jedné konkrétní klubovny po celém Česku. A budeme vás informovat, kde vaše peníze aktuálně pomáhají. Jednoduše tak podpoříte vznik 10 nových zázemí pro oddílovou činnost ročně. Dva zbývající měsíční příspěvky bychom použili na režii Skautské nadace, kterou s podporou projektů máme. Umožnujeme nám poskytovat střediskům metodické vedení a propagaci jejich aktivit.

Váš pravidelný příspěvek tak pomůže rozvoji skautingu na lokální úrovni po celé republice. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Všechny aktuálně realizované projekty najdete na podporit.jdem.czPotvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v  polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.Ilustrační foto: nová klubovna ve Sviadnově, postavená svépomocí s podporou nadace.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Kéž skautské hnutí sílí a šíří odkaz a hodnoty Jaroslava Foglara.

Kevi
500 Kč

Foglara a jeho knihy jsem měl moc rád. Byl jsem skaut v Janovicích nad Úhlavou.

Karel Pacner
1 000 Kč