CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Darujte porci odvahy vážně nemocným dětem

V Nadačním fondu Bátor Tábor ČR vytváříme nezapomenutelné zážitky prostřednictvím virtuálních či fyzických táborů či jednodenních workshopů. V roce 2023 nás čeká velká výzva a to přivedení terapeutického programu do vybraných českých škol. Tento program pomůže nemocným dětem, spolužákům i učitelům přijímat odlišnost, trénovat empatii a posilnit přátelství. Díky vaší podpoře se nám daří dodávat odvahu tam, kde to je nejvíce potřeba. Petr Šmíd, předseda správní rady

Chci podpořit Bátor Tábor

114 260 Kč

přispělo

40 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naším posláním je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí. Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Pro naše malé i větší táborníky připravujeme pravidelné workshopy, virtuální programy a tábory, kde na děti čekají nové přátelství, zážitky a pořádná porce odvahy.

 “BÁTOR TÁBOR je místo, kde se mohu cítit a být sama sebou. Bez ohledu na svět kolem nás. Pokud by byla válka, Bátor Tábor by byl jedním z mála míst plný radosti ve světě." 
(online tábornice Bátor Tábor, cystická fibróza)

Naše tábory jsou otevřeny dětem bojujícím s onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií a atrofií, diabetem, cystickou fibrózou či jiným vážným onemocněním ve věku 7 - 17 let. Poskytujeme bezplatné terapeutické programy, které dětem umožní získat zpátky sebevědomí, překonat sebe sama, navázat nová přátelství a najít svou vnitřní sílu na boj s nemocí. Zajišťujeme, že každé dítě bez ohledu na svůj zdravotní stav může zažívat šťastné a bezstarostné dětství.I díky Vaší podpoře, můžeme v našich aktivitách pokračovat. Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Za Lenku na G11. Hodně štěstí a vydržte tu úmornou dřinu.

Obaly KREDO s.r.o. Jiří Mára
2 000 Kč

Ať se onkotábory daří. Taky jsem na ně rád jezdil.

Vláďa
1 000 Kč

Ať se Bátor Tábor daří a pomůže co nejvíce dětem!

Petr Šmíd

Děkujeme za Rosťu Míšu. Rád vzpomíná na Bátor Tábor.

Marek Míša
1 000 Kč