Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Darujte porci odvahy vážně nemocným dětem

V nadaci Spolu s odvahou (součástí Bátor Tábor rodiny) vytváříme nezapomenutelné zážitky prostřednictvím virtuálních či fyzických táborů či jednodenních workshopů. V roce 2023 nás čeká velká výzva a to přivedení terapeutického programu do vybraných českých škol. Tento program pomůže nemocným dětem, spolužákům i učitelům přijímat odlišnost, trénovat empatii a posilnit přátelství. Díky vaší podpoře se nám daří dodávat odvahu tam, kde to je nejvíce potřeba. Petr Šmíd, předseda správní rady

Chci podpořit nadaci Spolu s odvahou

118 785 Kč

přispělo

42 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naším posláním je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí. Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Pro naše malé i větší táborníky připravujeme pravidelné workshopy, virtuální programy a tábory, kde na děti čekají nové přátelství, zážitky a pořádná porce odvahy.

 “SPOLU S ODVAHOU je místo, kde se mohu cítit a být sama sebou. Bez ohledu na svět kolem nás. Pokud by byla válka, Bátor Tábor by byl jedním z mála míst plný radosti ve světě." 
(online tábornice Bátor Tábor, cystická fibróza)

Naše programy jsou otevřeny dětem bojujícím s onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií a atrofií, diabetem, cystickou fibrózou či jiným vážným onemocněním ve věku 7 - 17 let. Poskytujeme bezplatné terapeutické programy, které dětem umožní získat zpátky sebevědomí, překonat sebe sama, navázat nová přátelství a najít svou vnitřní sílu na boj s nemocí. Zajišťujeme, že každé dítě bez ohledu na svůj zdravotní stav může zažívat šťastné a bezstarostné dětství.I díky Vaší podpoře, můžeme v našich aktivitách pokračovat. Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Za Lenku na G11. Hodně štěstí a vydržte tu úmornou dřinu.

Obaly KREDO s.r.o. Jiří Mára
2 000 Kč

Ať se onkotábory daří. Taky jsem na ně rád jezdil.

Vláďa
1 000 Kč

Ať se Bátor Tábor daří a pomůže co nejvíce dětem!

Petr Šmíd

Děkujeme za Rosťu Míšu. Rád vzpomíná na Bátor Tábor.

Marek Míša
1 000 Kč