CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Zdraví Lidé s postižením

Tým odvahy

Tým odvahy získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit programů zážitkové terapie, které jim pomáhají v boji s jejich nemocí, v navazování kontaktů se svými vrstevníky, v budování sebevědomí a získávání odvahy. Vzhledem k pandemii probíhaly programy v letech 2020 a 2021 online a děti se připojovaly buď z nemocnice nebo z domova. Zrealizovali jsme několik online programů a 8 týdenní virtuálních táborů pro děti s rakovinou, cystickou fibrózou, diabetem a svalovou dystrofií. Koncem dubna 2022 se nám povedlo uskutečnit první rodinný tábor pro onkologicky nemocné děti v Podještědském sportovním areálu. V létě plánujeme virtuální tábory pro děti, které se kvůli nemoci nemůžou zúčastnit tradičních táborů a příští rok bychom chtěli obnovit pobyty českých dětí ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha). Podpořte naše odvážné sportovce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!

vybíráme od 9.3.2015

Naši odvážní běžci již získali

541 424 Kč

přispělo

605 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Bátor Tábor funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (10)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Run, Forrest, Run!

David Mikulinec
200 Kč

Utikej Foreste 😂💪🏻

Tomáš Krallík
1 000 Kč

Super Lubo

Veronika Machalkova
200 Kč

Držím palce, ať se podaří vybrat co nejvíc peněz. Má to smysl.👍

Radek Balaštík
300 Kč

.....kdyz nemuzes,pridej vic😀..slovo NEJDE - neexistuje😉😉

radka bublikova
500 Kč

Simi jsi uuuzasna za to, co děláš. Pokračuj v tom😊❤

Lucie Češková
300 Kč

Držím palce Lubinko!

Gabana
500 Kč

Každý dítě si zaslouží být šťastné a zdravé. Je super, že to podporuješ!

Lucie Poláchová

👊💪♥️ #runbehnorun

Dárce
1 000 Kč

Karle,díky za možnost podílet se na dobré věci.
Pavel

Pavel Dvořák
1 000 Kč