PROSTOR PRO, o.p.s.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Preventivní programy SPIRÁLA

Preventivní programy pomáhají školákům přijít na to, jak mohou bezpečně čelit rizikům dospívání. V potřebném rozsahu je však můžeme realizovat jen díky pomoci našich dárců. Podpořte svým darem dospívání bez velkých pádů.

Školáci a učitelé na jedné lodi

0 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Školáci a učitelé na jedné lodi!
Věříme, že pocit bezpečí, dobré vztahy v kolektivu a zdravé sebepojetí dětí uvářejí dobrou školu a dobrý život. Prevence rizikového chování je prokazatelně účinnější a levnější než odstraňování následků takového chování. Dokázat porozumět sám sobě i druhým, chovat se zodpovědně, empaticky a kompetentně - to je cesta k lepší budoucnosti nás všech.

Proto už 10 let pomáháme malým i velkým školákům přijít na to, jak bezpečně čelit rizikům dospívání. Trénujeme s nimi, jak vycházet sami se sebou i s druhými, jak rozpoznávat rizika nebo co dělat, když jim trable přerůstají přes hlavu. Pomáháme jim opravovat jejich porouchané vztahy.

Díky podpoře dárců se každý rok téměř 2000 školáků neztratí v dospívání. Pomůžete pro ně zajistit roční pravidelná prožitková setkání, na kterých se děti v kolektivu naučí, jak se vyhnout šikaně, nebezpečnému experimentování s drogami, rizikům sociálních sítí, posílíme jejich odpovědnost, finanční gramotnost a schopnost tolerance a spolupráce. Díky nám si budou vědět rady!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu