Agentura pro rozvoj Broumovska, z. s.


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Vstupte do kláštera!

Darováním zvýšíte tlukot srdce Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov. Po nepříznivých historických událostech minulého století se Klášter v Broumově znovu stává centrem setkávání, vzdělanosti a kultury. Více než 31.000 metrů čtverečných zažívá další rozkvět. Darujte život, vstupte do kláštera a oživujte s námi broumovský klášter.

vybíráme od 1.12.2016

Chci zvýšit srdeční puls kláštera

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pomozte nám ukázat barokní krásy a zachovat kulturně-historické dědictví dalším generacím. 
Staňte se klášterníkem! Zapojte se dění v klášteře, buďte s námi a vkládejme znovu život do starých zdí kláštera.
Pohled z klášterní zahrady na opravenou část kláštera je kouzelný. Východní část stále ještě čeká na své druhé Baroko. "Vstupte do kláštera" a pomozte nám ožívat nejen prostory kláštera, ale i jeho zahrady. 


Jako klášterník získáte pravidelné informace o dění v klášteře. Vzniká tak komunita lidí, o které se můžeme při našich aktivitách v klášteře opřít. Připojte se k nám a buďte součástí kláštera.
www.vstuptedoklastera.cz


Jsme mladou institucí, která si jako jednu z hodnot vybrala tvořivost. Chceme vyzývat k tvůrčí činnosti a získávání nových podnětů, které obohacují duševní život. 

Naše Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov považuje za důležité environmentální vzdělávání a osvětovou činnost týkající se odpovědnosti k přírodě, k sobě samým a ostatním lidem. Nabízíme rozmanité výukové programy pro děti a mládež ze světa přírody, ekologie, historie a umění, jež se opírají o bohatství benediktinských tradic a moudrosti.
 

Celoročně pořádáme pestrou mozaiku kulturního programu - multižánrové koncerty, divadelní představení, výstavy v Galerii Dům, vědecké přednášky, festival Za poklady Broumovska, konferenci Broumovské diskuse, klavírní soutěž Broumovskou klávesu a další zajímavé projekty. Rozvíjíme klášter Broumov jako národní kulturní památku a evropské centrum kultury a vzdělanosti. 

Program broumovského kláštera najdete na webu www.klasterbroumov.cz.
 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za oživení Broumovska.

Jiří Ringel
5 000 Kč

Malý příspěvek na chod kláštera (snad budou peníze směřovat přímo na klášter).

Jana Raiman
100 Kč

Koncert Tata Bojs

Rafal Dzimiva
100 Kč

Koncert Tata Bojs

David Ticháček
200 Kč

Koncert Tata Bojs

Tomáš Valášek
200 Kč

Dekujeme, ze to delate! Srdcem a profesionalne.
Petr

Petr Vítek
100 Kč

Ráda přispívám na toto unikátní a nádherné místo. Snad časem dojde i na opravu varhan v klášterním kostele sv. Vojtěcha.

Jana Raiman

Jen tak dál a houšť.

Petr Kolář
1 000 Kč

Ať se dílo daří!

david fojtík
15 000 Kč

Hodně sil do dalšího rozvoje Broumovska!

Zuzana Hájková