Konsent, z. s.


Lidská práva

Konsent - boříme mýty o sexuálním násilí

Bez pravidelné podpory se neobejdeme. Granty a sponzorské dary jsou nejisté a svazují nám ruce. Každý má vlastní představu, co a jak bychom měli dělat. Abychom mohli dál svobodně fungovat, stačí 600 lidí, kteří nám budou dlouhodobě pravidelně přispívat. Za tvoje peníze budeme dál pořádat workshopy pro děti ve školách zdarma, tisknout plakáty proti sexuálnímu obtěžování nebo se starat o změnu zákonů tak, abychom tu byli všichni lépe chráněni. Věříme, že jsme součástí generace, která už konsent chápe. Říkáme jí Generace K. A o to, aby dnešní děti vyrůstaly v jiném světě, se můžeme postarat jedině společně. Děkujeme <3

podpořím Konsent

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

>>  nastupuje Generace K


zapoj se do změny přístupu k sexu a vztahům

o sexu se s náma nikdo moc nebavil. nevěděli jak. dřív bejvalo normální, že když holka říká ne, myslí tím ano, že sex ed je dvojstránka v učebnici biologie nebo moudra kámošky, co začla o rok dřív či ještě líp toxický vzorce v telce.

dneska už víme, že respekt je sexy. víme, že dobrej sex a vztah je o komunikaci. jsme konsenzuální generace. jsme generace k. a můžeme se postarat o to, aby to dnešní děcka celý už měla jinak.

:: Proč se stát naším podporovatelem nebo podporovatelkou?
Máme dopad, měníme zažité pořádky! Právě díky pravidelným finančním darům můžeme v dlouhodobě a smysluplně plánovat naši činnost, být nezávislí a denně pracovat na všech našich projektech. Stabilní základna dárců nám také dává větší legitimitu. Jsme tu, protože nás chcete.

>> Co děláme?
Vzděláváme veřejnost - dospělé, studenty i žáky. Máme okolo 250 dobrovolníků, 40 lektorů a lektorek. Pořádáme workshopy, přednášky promítání, debaty a občas i konsent párty.

:: Máme za sebou víc než 400 workshopů 
Věříme, že čím dřív se dětem vysvětlí, jak si nastavit své hranice, jak znát svou hodnotu a jak mít respekt k druhému, tím lépe. Studenti se na našich kurzech učí rozpoznávat formy sexuálního násilí a poskytnout podporu lidem, kteří se s ním setkali. Vzděláváme i zaměstnance a zaměstnankyně firem a studenty a studentky vysokých šol.

:: Respekt je sexy ::
Tvoříme síť podniků které netolerují sexuální obtěžování. ŠkolujÍme personál barů, klubů a dalších nočních podniků, aby si hosté mohli být jistí, že se budou mít na koho obrátit, pokud se jim stane něco nepříjemného. :: Svépomocná skupina ::
Na naší svépomocné skupině se mohou ženy a dívky navzájem svěřit, poradit si a podpořit se po zkušenosti se sexuálním násilím. Skupina stojí na principech respektu, naslouchání a anonymity. 

:: Jak mluvit s dětmi o sexu ::
Učíme rodiče mluvit s dětmi o sexu. Je s tím totiž potřeba začít co nejdřív.

:: Respekt až na půdu! akademickou ::
Pomáháme univerzitám řešit sexuální obtěžování. Od kodexu po trénink studentů a pedagogů. Neříkáme jim co mají a co nemají dělat. Necháváme je nad problematikou přemýšlet a přijít za naší asistence na nejlepší vhodné řešení.

S láskou Konsent <3

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

<3

Dárce

Děkujeme za Váš dar! <3

Konsent, z. s.

Moc si vážím Vaší práce a zároveň cením profesionálního přitom citlivého přístupu k tak důležitým tématům. Přeji spoustu sil do budoucna 💓

Veronika Navrátilová
120 Kč

Moc Vám děkujeme za krásnou zprávu a Váš dar. Moc si toho vážíme! Mějte krásný den <3

Konsent, z. s.

Diky za to co delate🤍✌️

Veronika Drazilova
300 Kč

My děkujeme Vám! <3

Konsent, z. s.

děkujeme Kubíkovi

Petra Zradičková

Děkujeme!

Konsent, z. s.

Miluju!

Marek Horyna
200 Kč

Děkujeme! <3

Konsent, z. s.

Díky za to co děláte♥️

Karolína Tulingerová

My děkujeme Vám! <3

Konsent, z. s.

Díky, že děláte, to co děláte.

Dárce

Děkujeme Vám za podporu <3

Konsent, z. s.

Díky za vaši práci. I díky vám jsem otevřela oči, snažím se o lepší svět a učím se být feministkou.
Mějte se krásně, posílám sílu a lásku.
Vaše Éla

Eliška Hozáková
77 Kč

Moc Vám děkujeme! Za krásnou zprávu i Váš dar <3 Právě díky lidem, jako jste Vy, můžeme pokračovat a naší práci dále posouvat. Ještě jednou děkujeme a mějte se krásně!

Konsent, z. s.

💪🏼❤️

Adriána Spišáková
200 Kč

Děkujeme! <3

Konsent, z. s.

Moc fandím tomu, co děláte, a jen tak dál!

Kamila Lavičková
200 Kč

Moc Vám děkujeme! <3

Konsent, z. s.