INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, z.s.


Filantropie a dobrovolnictví

Pomoz, aby tady INEX byl i další roky

Stovky dobrovolníků a dobrovolnic na svých workcampech opět prožily neopakovatelné zkušenosti, která je mnohdy promění na celý život. Přesto kvůli měnícím se dotačním pravidlům nikdy nemáme jistotu, jestli budeme moci chod organizace ufinancovat i v dalších letech. Pomoz, aby tady byl INEX i v budoucnu a my tak nadále mohli přivádět další lidi k vzájemnému porozumění a odpovědnosti k okolnímu světu.

Děkujeme ti za podporu 💙

47 670 Kč
vybráno 24 % z 200 000 Kč

přispělo

68 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Workcampování umožňuje poznat sebe sama, druhé lidi, cizí kultury a okusit svět způsobem, jakým se ti jinak nepoštěstí. A INEX vysílá dobrovolníky*ice do celého světa od roku 1991. To jsou nyní už tisíce (nejenom) mladých lidí, které dobrovolnictví ovlivnilo na jejich cestě životem.

I přesto jsme bohužel v neustálé nejistotě, jestli budeme moci chod organizace ufinancovat i v dalších letech. Účastnické poplatky zdaleka nepokryjí naše náklady a jsme tak odkázáni na mnohdy nejasné a rok od roku měnící se dotace, granty a podporu od státních institucí. Pomoz nám svým příspěvkem vnést do financí INEXu více stability.
 

Proč 200 000 Kč?

I letos jsme zažili vrtkavost financí v nezisku. Jeden z našich velkých donorů se rozhodl zásadně změnit způsob udělování grantů a po 4 letech letos tak nebudeme mít jeho podporu 200 000 Kč. Příspěvkem nám pomůže pokrýt tuto nečekanou finanční díru v našem rozpočtu.

Jak tvůj příspěvek pomůže

Bez dostatečného personálního a technického zajištění je vysílání a přijímání dobrovolníků nemožné. Tvoji finanční pomoc proto využijeme na částečné pokrytí mezd zaměstnanců a na náklady spojené se správou kanceláře či rozvojem IT nástrojů.

 
„Na svůj workcamp, nyní už před zhruba 10 lety, vzpomínám do teď. Děkuji vám za tuto velmi naplňující zkušenost, která mi otevřela cestu k poznávání. “

Danka
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

S díky za vše! Včetně večírku! :) Držte se

Lucka

Tisíc korun na tisíc dalších nezapomenutelných zážitků a tisíc dalších příležitostí vyrůst.
Thanks to INEX forty six and two are just ahead of me.

Pjotr von Swojeticz
1 000 Kč

Díky, že vytváříte příležitosti pro celoživotní učení a poznávání.

Kamča

<3

Milena Blažková

Přeji hodně radosti z dělání dobrých věcí

Lenka Remešová
250 Kč

Sharing is caring ;-)

František Brázdilík
1 000 Kč

INEX dlouhodobě kultivuje českou společnost.

Dárce
1 000 Kč

Držím vám palce! Díky vám jsem prožila krásná čtyři léta na workcampech. Děkuju!

Jana Muddiman
500 Kč

Dík Inexu jsem poznal i jiné hodnoty, mezinárodní rozhled, poznání cizí kultury jiným pohledem než povrchní turistikou. Sebevědomí a po několika letech a workcampech také životní partnerku, sdílející obdobné životní hodnoty.

Dárce

Workcamp byl skvělý zážitek, jsem ráda za to, co děláte.

Kristýna
500 Kč