Šance zvířatům, z.s.


Zvířata

Pomoc pro kocoura Patrika

Odrostlé kotě Patrik podstoupilo vyšetření rhinoskopem a CT, protože dlouho má problém s dýcháním čumakem a vytéká mu z něj sekret. Byl přeléčen na mykoplasmu, ale problém přetrvával.. Pomůžete s námi Patrikovi volně dýchat?

vybíráme od 16.4.2024

Pomoc kocourkovi Patrikovi

300 Kč

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Patrik byl na náročném vyšetření rhinoskopem, který byl proveden pod narkózou. Bylo podezření na polypy v dutině nosní. Pan doktor z kliniky Neratovice Vetpark volal před zákrokem s tím, že toto vyšetření nemusí přinést výsledky, protože se žádná technika nemůže dostat do všech komor. Že by tedy bylo nejlepší CT vyšetření. Na to jsme sdělili, že tak drahé vyšetření (cca 20 tis korun) poskytujeme jen vážným případům. Jaké bylo naše překvapení, když nám při předání Patrika bylo sděleno, že CT vyšetření má za sebou krom rhinoskopie také, a zdarma 😯 Tímto děkujeme pobočce @vetparkbrandys za sponzorský dar ❤️

Co bylo zjištěno? Patrik má neprůchodnou levou nosní dírku, má v ní plíseň 😿 Bude se muset přeléčit a zřejmě i chirurgicky "prošťouchnout". Více informací o Patrikovi a dalším postupu přineseme brzy. 
Potřebujeme tedy zaplatit vyšetření rhinoskopem a následnou operaci. Všem dárcům děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu