Rytmus Střední Čechy, o.p.s.


Lidé s postižením

Práce patří k životu - pomozte lidem s postižením do práce!

Práce nám přináší smysl, radost, peníze, vztahy. Lidé se zdravotním postižením potřebují k zapojení do práce určitou podporu – úpravu pracovní doby nebo jiných pracovních podmínek, pomoc při hledání práce, nebo při zaučení se. „Sama bych to nezvládla, podpora pro mě byla důležitá!“, pomozte i dalším lidem s postižením do práce!

I lidé s postižením chtějí PRACOVAT V BĚŽNÉM PROSTŘEDÍ. Potřebují k tomu (jen) vhodnou podporu. Zvyšte jejich šance na běžný život.

„Líbí se mi, že v práci jsem mezi lidmi. A taky, že si můžu vydělat peníze a přidat mamce na domácnost." I díky Vaší podpoře mohou lidé s postižením pracovat v běžném prostředí - žít běžný život, se všemi jeho radostmi i starostmi.
13 800 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Lidem se zdravotním postižením pomáháme hledat práci, získat potřebné dovednosti, absolvovat pohovory a jednat s budoucími zaměstnavateli. Studentům a absolventům pomáháme s přechodem ze školy do zaměstnání. Zařizujeme praxe a stáže. Po nalezení práce pomáháme formou asistencí se zaučením, cestováním do práce, spolupracujeme se zaměstnavatelem, aby vše proběhlo k oboustranné spokojenosti. 

Například Martina, která ráda vaří. Chodila k nám na kurz vaření a chtěla najít zaměstnání v oblasti gastronomie. S pomocí naší konzultantky práci našla a už několik měsíců pracuje jako pomocná síla v kuchyni ve své oblíbené restauraci. 

PRÁCE PATŘÍ K ŽIVOTU, PODPOŘTE ZAMĚSTNÁVÁNÍ LIDÍ S POSTIŽENÍM.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeji ať všem zaměstnání přináší radost.

Alena Hejná
250 Kč